Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, kérdés lent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, kérdés lent?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt a párommal, egy éve együtt élünk. Megcsaltam egy évvel ezelőtt, és mikoir rékérdezett, bevalottam az igazat.

Hogyan tudnám vissza szeretni? Igen tudom, azt mondja mindenki hogy ha szerettem volna nem csalom meg... De szerettem akkor is... csak több problémán volt a sexel illetően... Valamiért egyhangú lett, akkoriban. Mint társ a hétköznapokban tökéletesen összeilletünk. Ha problémán volt egymást tmáogatva mentünk az úton és segítettük egymást.... Egyedül a sex részével volt probléma.. Amin nagyon sokat dolgotunk, és azt is sikerült megoldani... Minden jó volt és szép. A karrierünk felfelé ívelt, rengetek programot csináltunk együtt... és egy évvel ezelőtti ballépésem miatt, tönkre tettem mindent. Szeretném vissza kapni az életem, de ő hajthatatlan. 5 napja történt ez hogy kiderült... túlságosan is összeillünk, minden szempontból kiegészitettük egymást... Segítsetek!

Ui.: Bocsánat a sok helyesírási hibáért csak folyamatosan könnybe lábad a szemem.



2016. febr. 3. 12:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Nő/Férfi vagy?
2016. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Én nem bocsátanék meg neked, elég h..lye voltál.


Amit írsz, hogy problémád volt a szexszel, csak kifogás, ha igazán szeretted volna a párodat, akkor EGYÜTT oldottátok volna meg teljesen!


Ne áltasd magad azzal, hogy ő meg fog bocsátani neked.

Magyarán elb..sztad a csodás életeteket, de a bizalmat nehéz visszaszerezni.

Ezt vele beszéld meg, hogy ő mit szeretne. Ha meg szakítani fog veled, amit nem is csodálnék, akkor fogadd el a döntését, és ne akard a saját egoista önző akaratodat rá erőltetni.


Remélem tanultál az esetből és többé nem fogod még egyszer ugyanezt elkövetni.

2016. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Már szakított aznap este (5napj) és kulturáltan beszeltuk meg, hogy vége... O is sírt, en is. De vissza szeretnem kapni, es tisztába vagyok vele, hogy a bizalom elszállt, de képes vagyok bármit megtenni, hogy tul legyünk ezen. Egyetlen egy hulye döntés miatt, nem lehet felépíteni idovel ugyan azt ami volt?
2016. febr. 3. 13:06
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha jót akarsz neki, elhagyod.
2016. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Nem leszek empatikus,te léptél félre vállald a következményeket...és ne tedd az áldozati bárányt,jaj szegény én hajthatatlan a párom "Még mindig te léptél félre + egy csomó ideig titkoltad"

Ha neked fáj gondolj bele ő mit érez.

2016. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Ez már soha nem lesz ugyanaz.

Soha többé nem fog bízni benned, nem fog hinni neked.

Van, akit nem érdekel a megcsalás, aki szerint a hűtlenség a kapcsolat része, ha csak megbotlott, lefeküdt valakivel, az nem jelent semmit. Nagyjából ő is ezt csinálja, csak nem köti az orrodra.


És van, akinek a hűség a kapcsolat egyik alappillére, és nem tud megbocsájtani, illetve elvből sem fogja megtenni.


A párod az utóbbi.


Így jártál, tanulj az esetből, és legközelebb ne kockáztass.

Egyébként mindegy, hogy fiú vagy lány vagy-e, pontosan ugyanez a véleményem.

2016. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

De kérdező, elég egyetlen egy h..lye lépés és tönkre tehetsz mindent.


Pl. ha egy pillanatra nem figyelsz az úton, el is csaphatnak és meghalhatsz. Tudom, morbid példa, de igen, elég egy apró dolog, és mindennek vége.

2016. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Tudok hogy nem en vagyok az áldozat, hanem o. Tudom hogy szenved... És tudom h en b*sztam el. De nap mint nap mondta h mennyire boldog. Nem azt nezem hogy nekem mi a jo, hanem hogy nekunk, es neki. Egyszerűen csak helyre szeretnem hozni.
2016. febr. 3. 13:10
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit nyersen fogalmaztam.Egy tanácsot tudok adni adj neki időt,ha meg azt mondja nem akkor el kell fogadni a döntését.
2016. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Semmi bvaj az őszinteséggel... Értettem mire céliztál. A Barátok azt mondják, hagyjak időt, és probáljam meg vissza szerezni... De olyan hidegen beszél, és annyit írtam neki, de válasz alig ali... És többször leírta, hogy nem szeretné, mert ő mindig ettől félt a legjobban... Mikor össze jöttünk, azt emlegette, hogy legyek őszinte, és ne csaljam meg. Mást nem kért.. Mert őt mindig megcsalták, és nehezen bizik, és mindig arra gondolok, hogy potnosan azt adtam neki amitől a legjobban félt...
2016. febr. 3. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!