Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt.Mindketten 21 évesek vagyunk.

Barátom picit macis alkat de imádom.Nagyon kedves,figyelmes,talpraesett,intelligens.

1 hónapja megismertem egy férfit.Sportos test,kocka has stb...igazi macsó tipus.

Mégegyszer mondom nagyon szeretem a barátom de nem bírtam ellenállni.Lefeküdtem vele....

Rá egy hétre elmondtam a baratomnak,nem birtam tovább a szemébe nézni.

Szakitani akart,könyörögtem neki.Nem hagyott el de teljesen megváltozott.Sosem hív fel,ha én hívom akkor alig mond pár szót,nem kérdez,nem érdeklődik.Nagyon ritkán jön hozzám és szinte sosem marad éjszakára.

Amióta kiderült tegnap maradt nálam először éjszakára.

Délután megjött,mondott 2 szót aztán ennyi.Nem ölelt meg,nem adott puszit.Este kezdeményeztem nála de azt mondta nincs kedve most hozzá,fáradt stb..

Szinte mint egy idegen olyan vagyok neki.

Tudom,hogy én rontottam el és nagyon bánom.De mit tehetek,hogy megbocsájtson?

Félek,hogy szakit velem.

Mit tehetnék?

21/L


2016. márc. 24. 19:15
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
88%
Legyen gerinced ha eddig nem volt és szakíts vele. Ha annyira szereted nem csaltad volna meg.
2016. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem hülye teljesen, szakít veled egy héten belül.

Ha mégis az, akkor lesz az 2 hét is...

2016. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
94%

Legyél vele türelmes. Tönkretetted a bizalmát irántad, idő és nem kevés igyekezet, mire ezt rendbe hozod. Legyél vele kedves, járj a kedvében.

A döntés viszont rajta áll, hogy képeslesz-e megbocsátani neked. Elrontottad, így kénytelen leszel viselni a következményeket.

2016. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
60%

Nem az volt a leggerinctelenebb dolog, hogy megcsaltad, hanem hogy a képébe vágtad. A saját tetteddel nem voltál képes megbirkózni, és szépen átpakoltad rá.

A lehető legnemesebb tett az lenne, ha szépen hagyod elmenni. Önző és lelketlen dolog elvárni tőle, hogy maradjon ebben a kapcsolatban.

2016. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim válasza:
86%

Adj neki egy kis időt. Csalódott benned, és lehet önmagában is keresi a hibát.

El kell ezt az egészet még könyvelnie valahova.

Vagy feltudja dolgozni, vagy nem.

Legyél türelmes, aztán meglátod.

A dolog elfogadásának van még néhány fázisa.

2016. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

5#

Jobb lett volna ha nem mondom el?


Tudom,hogy idő kell ehez.De annyira rossz így.. :(

Annyira szeretem őt.Mindog kedves és figyelmes volt velem és annyira imádott.De most...

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2016. márc. 24. 19:31
 7/45 anonim ***** válasza:
95%
Hát, az a mindog biza elmúlt...
2016. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
66%

Mit áltatod itt magadat?

Nem szereted te azt a pasit, különben nem csaltad volna meg.

Most meg sírsz és marasztalni akarod?

Vállald a következményeket, szenvedj, ha kiállod talán még nő is lehet belőled...

2016. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

#Mindig

Bocsánat.

2016. márc. 24. 19:35
 10/45 anonim ***** válasza:
50%

Igen jobb lett Ilona, ha mar megtetted, akkor az maradjon s te titkod. Egyszer en is ebbe a hibába estem, utólag, tudom, hogy csak simán szakítani kellett volna, te sem szereted ot, mert nem csaltam volna meg. Persze egyszerűbb, mert ot mar ismered, meg o normális Bla-bla-bla.

Nem lesz mar veled ugyanaz, ne is várd tőle, ettol tart mindenki a legjobban...

2016. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!