Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akit nem zavar ha a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit nem zavar ha a párja megcsalja, miért nem akar róla tudni?

Figyelt kérdés
Ha már a megcsalás ténye valakit nem zavar, akkor nem jobb ha őszintén elmondhatja neki a párja, hogy megtörtént?
2016. ápr. 20. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az a lényeg h.ne tudjon róla.senkinek nem esik jól ha nem felel meg a párjának.persze biztos van olyan aki engedélyt ad testi megcsalásra,de más ténylegesen is tudni róla.
2016. ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem elég hogy félreke*élsz még el is akarod mesélni az élményeket? Fuuujjj
2016. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, arra vagyok kíváncsi, hogy aki közli a párjával, hogy nyugodtan kefélj félre, az miért nem akar róla tudni, hisz nem zavarja.
2016. ápr. 20. 18:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Az már nyitott kapcsolat lenne.amiről te beszélsz az meg kb.olyan,hogy igyál nyugodtan,de ne gyere részegen haza...
2016. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert nem akarja tudni,hány frok járt benned. Gondolom te se kérdezed ,kivel hol mikor csinálta.?!
2016. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert ha tudnám, akkor már zavarna.
2016. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De ha tudunk róla, az nem változtat semmit a tényeken.


Másrészt ha nem tudok róla, de tudom, hogy nem tudok róla, akkor végülis tudom, szóval akkor nem mindegy?

2016. ápr. 20. 19:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezt elmagyarázni, hogy miért van. Én tudomásul vettem, hogy nem birtokolhatom a másikat, a testével ő rendelkezik. Ha megcsal, akkor nyilván nem kap meg tőlem valamit, amit másnál viszont igen. Ezért nem zavar, ha megcsal, egész addig, amíg nem szerzek róla tudomást. Akkor viszont már fájdalmat okoz, akár ha ő mondja el (hogy a lelkiismeretén könnyítsen), akár ha máshonnan tudom meg (mert nem volt neki annyira fontos, hogy titokban tartsa).
2016. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ex azt mondta ha valakivel leszeretnek feküdni tegyem, csak ne tudjon róla. Meg is történt párszor. Mígnem az egyiket konkrétan megtudta kivel mikor hol... akkor olyan hisztit kapott..ennyit erről :$
2016. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!