Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavar, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar, ha a párotok, vagy akár szexpartneretek, vagy akárki, akivel beszéltek nyomkodja a telefont miközben veletek van?

Figyelt kérdés
Ezt férfiak is szokták, vagy csajszokás csak?

2015. dec. 12. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért nyomkodja. Pl. ha azért, mert mutatni akar rajta valamit, nem zavar, ha fontos hívás érkezett, nem zavar, ha nem figyel a beszélgetésre, nyilván zavarna.
2015. dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Engem zavar.


Én olyan vagyok, hogy még a telefont sem veszem fel, ha valakivel épp foglalkozom, beszélgetek, odafigyelek rá.

Mert ő ott van velem, és vette a fáradtságot, hogy személyesen találkozik vele, szakít rám időt, és megtisztel az idejével.

Ellentétben másokkal, akik úgy reagálnak, ha csörög a telefonjuk, hogy prioritásban ha csörög azt mindenképp fel kell vennem, mert biztos egetrengető stb...

Persze ha ezt előre közli, hogy tényleg ilyet vár megértem. :)


23/F

2015. dec. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mostanában vagyok ilyen ügyletekben, hogy fontos hívások jöhetnek bármikor, de annyira szét vagyok esve, meg nem is tartozik mindenkire, így nem feltétlenül mondom, csak ha jön a hívás, bocsánatot kérek, fel kell venni, lerendezem, és pont.
2015. dec. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én se szeretem, ha beszélgetés közben a másik a telefonját nyomkodja (az más ha felhívják)

csak 1-2 ilyen közeli ismerősöm van, akit alig látni telefon nélkül és ha üzenetet kap, azonnal meg kell néznie

egyikük fiú, másik lány (20 év körüliek)

2015. dec. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A múltkor láttam egy fiatal párt a buszon, ültek egymás mellett, és mindketten nyomkodták a saját telefonjukat. A kommunikáció annyi volt közöttük, hogy időnként odatartották a másik orra elé, megmutattak a másiknak valami érdekeset, aztán újra belemerültek a nyomkodásba.

Biztos, hogy engem is zavarna, szerencsére nem volt még ilyen partnerem.

2015. dec. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
# 5 Időpont ma 10:27 - Biztos, hogy egy pár volt? Nem lehetett köztük másféle kapcsolat, pl. testvérek, kevésbé közeli ismerősök...?
2015. dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Telefont nem szokott nyomkodni. Max a sz.gépet, mikor beszélek hozzá. De azt akkor is, ha nem dumálok...szóval tök mindegy. Hiába kárálok, akkor is nyomja. Letojom.
2015. dec. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Férfi is ugyanúgy szokta mint egy csaj.

Engem baromira dühít, ha már egyszer ott vagyunk, hogy személyesen beszélgetünk meg stb, akkor igenis rám figyeljen és ne arra a vacak kütyüre.

2015. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jóhogy zavar. A leggázabb, ha épp szex van vagy előjáték, csörög az a sz.r, és a kedves partner azonnal ugrik, mintha nem lehetne utána visszahívni. És aztán pár perc múlva "bocs, folytassuk".

Én igyekszem tőlem távoli ponton elhelyezni a telefont, lehetőleg a lakás másik végén, ha partnerral vagyok, én nem akarom, hogy anyu/barátosné/közvéleménykutató is részt vegyen akkor az életemben.

2015. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Helyzet meg témafüggő nálam, hogy zavar-e. A párommal együttélünk, viszonylag sokat tudunk beszélgetni, így nem szúrom magam szíven, ha egy viszonylag komolytalan beszélgetésnél előveszi a telefonját, mert megvan a minőségi együtt töltött idő is. Tegnap este is úgy beszélgettünk a kedvenc sorozataink hibáiról, hogy ő is és én is a telefonunkat nyomkodtuk közben. Ettől függetlenül nem úgy zajlott a dolog, hogy "aha, igen, biztos" és társai, hanem rendesen válaszoltunk és reagáltunk is az elhangzottakra. Az ismerőseim is ilyenek meg én is, hogy ha nevetünk meg beszélünk a semmiről, akkor nem gond egyikünknek sem ha a másik előveszi a telefonját. Természetesen ha a téma megkívánja, akkor 100%-osan figyelek és a párom is.
2015. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!