Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg akar csalni vagy én fújom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar csalni vagy én fújom fel a dolgot?

Figyelt kérdés

Párom (28f) facebookon chatelt egy régi női ismerősével, akiről nekem még soha sem szólt, nem tudom, hogy régen (még előttem) milyen viszonyban voltak. Barátom szólította le, rólam nem tud a nő. A "ki hogy van, milyen a meló és az egészsége" témán kívül megbeszélték, hogy "összefutnak" és a barátom megadta a számát is, hogy a nő tudja keresni őt.

Nekem erről semmit nem szólt, nem tudja hogy tudom.


5 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Soha nem fordult meg az eszemben, hogy megcsalna a barátom vagy elveszítené a bizalmam, most mégis meginogtam.

Még nem beszéltem vele erről. Aludtam rá egyet és először le akarok nyugodni, hátha csak én fújtam fel a dolgot hirtelen.

28n


2016. ápr. 22. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem feltétlenül biztos, hogy megcsalna, de ha a hátad mögött csinálja, az már rég rossz. Gondolom, neki sem esne jól fordított helyzetben: te adnád meg a számod más pasinak és te is titokban szerveznéd vele a találkát.


Én egyszerűen elmondanám neki, hogy tudok róla és megkérdezném, hogy mi ez az egész, aztán a reakciójábül sok minden kiderül.

2016. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Én meg juszt se szólnék neki, csak véletlen arra járnék, ahol és amikor találkoznak, és ott lebzselnék...

Tehát a megbeszélt helyen és időben te (is) megjelensz, odamész a párodhoz, hogy "sziahelló, micsoda véletlen, mi járatban?" Ha sunnyog meg nem mond igazat, akkor randi, és megcsal.

Ha megmondja, hogy "Luc Gizit várom, régi ismerősöm, gyere bemutatlak", akkor sima ügy, hogy barátok.


Ennél az szerencsésebb, ha már a csaj is ott van, és úgy mész oda a pasihoz, hogy "szia, drágám, nem is tudtam, hogy erre jársz. Bemutatsz a hölgynek?"


Legyen neki meglepetés, első pillantásból minden kiderül, mikor megjelensz a színen. :)

2016. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell feltétlen rosszra gondolni. Mi van, ha épp neked készül egy meglepetéssel, és azért kereste fel őt? Pl mondjuk a csaj ékszerész, és meg akarja kérni a kezed, vagy ki akarja bérelni a nyaralójukat és veled elmenni oda. Persze lehet benne más is, de nekem ez még egyáltalán nem lenne félelemre okot adó helyzet. Nem is kérdeznék rá előtte, max aznap este a sablonszöveggel, hogy "mit csináltál ma?". Lehet, csak elfelejtett szólni neked...
2016. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Utolsó, irigylem az optimizmusod... De tényleg :D
2016. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%

5 éve együtt vagytok, ennyi idősek vagytok és még nincs gyerek?


Kéne hogy legyen. Nem véletlen hogy a 7-8 évesnél idősebb párkapcsolatok 90%-ában van gyerek.


Én 5 évig biztos nem bírnám kapcsolatban megcsalás nélkül úgy, hogy gyerek sincs.

2016. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, miért, mi köze a gyereknek a megcsaláshoz? Családos apák talán nem lépnek soha félre, vagy mi? :D :D
2016. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szóval beleolvastál a facebook-jába!


alapból nem volt benne bizalmad..talán jogosan..?

2016. ápr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
"Nekem erről semmit nem szólt"- na itt a bibi
2016. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az utolsó pillanatig BÍZTAM a páromban (ffi). De volt egy olyan szituáció, hogy este kettesben feküdtünk az ágyban, és elkezdett panaszkodni egy csajról. (ismerőse, pár éve, chat-elnek is) Hogy így meg úgy kötözködik vele ha a pénztárnál fizet.... akkor rászóltam, hogy este 10-kor már nem vagyok kíváncsi erre mikor kettesben vagyunk....

Aztán napokon keresztül nem is említette a csajt....

és gyanússá vált a csönd..... nem alaptalanul. Beleolvastam a fb. beszélgetésükbe...

Én bíztam benne, elaltatta az összes gyanúm, minden csaj ismerős csak barát volt.... erre itt van, a tény: megcsalt ezzel a csajjal :(


Tanulság: ha már titkolózik, és nem mondja el, lehet gyanakodni! figyelj rá!

2016. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#1: jó tanács. Az nem baj, hogy beszélget vagy találkozik másokkal, az viszont baj, hogy neked nem mondja el. Ha zavar, mondd el neki és kérd meg, hogy meséljen, hogy ne kelljen féltékenykedned. Mondd neki, hogy nem baj, ha találkozik másokkal, csak legyen nyílt ebben is, ne titkolózzon. Plusz ígérd meg, hogy nem olvasgatod a facebookját és nem nyomozol utána cserébe.


#2: ez borzasztóan rossz tanács. NE csinálj ilyet, kérdező! Az ilyen jelenetrendezésből csak rossz jöhet ki.

2016. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!