Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van félni valóm? Meg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van félni valóm? Meg akar csalni? Közös nyaralás a potenciális szeretőjelöltel. Részletek lent.

Figyelt kérdés
A párommal 7 hónapja vagyunk együtt , sosem volt kérdés hogy én szeretem jobban. Egy helyen dolgozunk ahol a közvetlen felettesünkkel(hölgy) nagyon jóban van. eleinte csak munkával kapcsolatban hallottam a nevét gyakran itthon de mostanában egyre gyakrabban kerül a neve említésre elég kellemetlen és megkérdőjelezhető kontextusokban. (olyan szép , olyan kedves , annyit köszönhetek neki , csodás nő). Mivel a párom amúgy is minidig a nőkkel volt jóban sok mindent nem vettem fel , de a komoly probléma ott kezdődik hogy most 2016 nyarán kiderült hogy azt az országot célozta meg nyaralás céljából a hölgy és az édesanyja ahova mi is megyünk....... Mindjárt feldobódott az ötlet hogy akkor mi lenne ha együtt mennénk mindannyian ? (a hölgy , az édesanyja , én és a párom ) Közös szállás , egymáshoz közel lévő szobák stb stb...... Szinte rettegek de így meg nem lehet hozzáálni. :( A páromnak már többször is a tudatára adtam hogy nem vagyok kibékülve a szituációval de nagyon nem érdekli, ragaszkodik hogy az egész hetet velük töltsük arra hivatkozva hogy pofátlanság lenne egyedül hagyni őket. Így akar közel kerülni hozzá? Vagy én vagyok nagyon féltékeny?Nektek mi jön le a szituból? Elnézést a sok szövegért.És köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 12. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha meg akar csalni, akkor azt lerendezi millió más módon, nem kell hozzá a kedves mama, és a te asszisztálásod.

Egyébként gondold már végig, hogy a szeretőddel úgy akarsz együtt lenni, hogy ott az anyja, meg a párod, vagy megléptek valami ürüggyel 3 napra (pl egy haver legénybúcsúja mindig jó indok ;))



Az más kérdés, hogy nem szerencsés a főnökkel így keverni a magánéletet, sok kellemetlen szitu lehet belőle, pl nem tudtok kettesben elmenni vacsorázni, mert vinni kell az unatkozó társakat, etc.


Az meg, hogy csodálja kicsit a főnököt még bármit jelenthet, de azt gondolom akkor kell majd igazán megijedned, ha elkezdi kerülni a témát, közli, hogy nem is olyan érdekes nő, ha szóba kerül, akkor idegesen reagál, hogy mit tudja ő, hogy mi van a csajjal. Na akkor fog inkább rejtegetni valamit



(ui: olyan nincs, hogy "én szeretem jobban", vagy szeretitek egymást, vagy az egyikőtök tesz a kapcsolatra, ezt döntsd el szerintem)

2016. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
7 hónapja vagytok csak együtt, mégis nagy ívben leszarja, hogy te nem akarsz másokkal közös nyaralást... ez legyen neked a figyelmeztető jel, ne a megcsalástól félj. Te jelenleg lábtörlő vagy, nem pedig egy egyenrangú fél.
2016. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Tudom nagyon jól hogy túlzottan féltékeny vagyok , meg már mondta is nekem hogy én minden nőnél fontosabb vagyok neki. Meg nem tesz olyan dolgokat ami arra utalna hogy baj lenne a kapcsolatunkkal , úgy értem hogy beharangozta már a lánykérést(remélem rám gondolt :'D hihi) meg élsportoló és mindig akarja hogy vele menjek , kísérjem el a különféle versenyeire, ergó tervez velem , mégpedig hosszútávra. A baj csak az hogy mikor még elég gyereklábakon állt a kapcsolatunk akkor volt egy kihágása amit máig nem tudtam elrendezni magamban. Nyáron volt esedékes hogy távol voltunk egymástól és rajtakaptam egy hogy rendszeresen beszélget egy csajjal akivel találkozókat akart indikálni, folyton próbálták összegyeztetni hogy ki mikor végez a munkahelyén és volt egy olyan szakasz is ahol felajánlotta hogy hazakíséri és "majd valamelyik éjszakai járattal hazamegy" meg szabályosan flörtölt vele,akkor nagyon kivertem a ballhét és úgy tűnt hogy nem volt végül semmi köztük.Megbocsájtottam mert akkor még nem volt olyan komoly a kapcsolatunk. Amia jelenlegi szituban furcsa hogy nem az a típus aki csakúgy közel enged magához bárkit is, ezért nem tudom hova tenni ezt a közös nyaralásdit. Annyira nem tudok benne bízni a nyári történések után. Már megint regényt írtam (elnézést)
2016. jan. 12. 20:47
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Jaaa, hogy te is egy "olyan" lány vagy... sír, vergődik, hisztizik, féltékenykedik, nyomoz, gyanúsítgat, de mindezt csak úgy a műsor kedvéért, mert minden megcsalás és megalázás ellenére benne marad a kapcsolatban. Hát akkor meg is érdemled, hogy megcsaljon, flörtöljön, semmibe vegyen. Addig ne vegyél levegőt, amíg meg nem kéri a kezdet, te buta. Szerinted így viselkedik egy férfi a szerelmével?! Na mindegy, álmodj csak.
2016. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez 7 hónap után nagyon durva.Ha előttem így nyáladzana arról a nőről már rég kidobtam volna az ablakon.Szerintem a barátod egy törtető kis köcsög.
2016. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok vitatkozni mert igazatok van...
2016. jan. 12. 21:07
 7/13 anonim válasza:
100%
Ne haragudj, de nekem ez egyértelmű! Ne hagyd magad átverni! Játszmákba, kompromisszumokba pedig ne menj bele, mert nagyon fog fájni a végén!
2016. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

mennyi idősek vagytok egyébként. A munka miatt ugye már nem tinik az egyértelmű.


Azt tudom még neked a korábbiak mellé tanácsolni, hogy féltékenykedni felesleges, ha nincs meg a bizalom, akkor a kapcsolatot folytatni is felesleges, viszont nyugodtan állj a sarkadra a neked fontos dolgokban, például a közös nyaralás tipikusan ilyen dolog.


Az meg továbbra is átgondolni való szerintem, hogy miért érzed azt, hogy többet raksz a kapcsolatba, mint ő. Hogy ez csak benned egy rossz érzés, vagy tényleg igaz, és csak olyan jópofa tartalék vagy, míg bejön a nagyhal. Ezen töprengj el, és bármi is az igazság ne húzd az időt, hogy változtass akár magadban, akár a kapcsolatodban.

2016. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bár így is elég sok specifikus infót adtam meg de gondolom már nem oszt nem szoroz. Én 20 a párom 23 éves. Nekem 2. kapcsolatom neki sokadik. Hogy miért érzem úgy hogy nekem fontosabb? Hát ennek az okát inkább az ő természetében keresném, egy ideig azt hittem szociopata (komolyan) aztán rájöttem hogy ő tényleg elmondhatja minden túlzás nélkül hogy kapott az emberekből rendesen és nem a javát.... Sok mindent elért és mindent magának köszönhet ezért hogy is fogalmazzak finoman....Néha csak magát és a saját érdekeit látja, ezen a téren mellettem nagyon nagyon sokat változott pozitív irányba hál' istennek, csak az érzéseit kimutatni/helyesen megfogalmazni néha kihívásnak bizonyul neki. Tudom hogy szeret de nem egy komprumisszumképes természet, senkitől nem tudta ezt megtanulni. Szóval bármin összekapunk rövid időn belül megyek és bújok hozzá mert szeretem, a kételkedés itt kezdődik hogy én odamegyek hozzá , ő még egyszer sem jött oda hozzám hogy ne haragudjak, vagy sajnálja ami történt független a felelőstől.
2016. jan. 12. 23:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebbe belemész, az az egy hét, maga lesz a pokol számodra, ha végig tudod csinálni és összetört szívvel fogsz hazajönni a nyaralásból. De még messze van, sokminden történhet.. (N)
2016. jan. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!