Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit képzel magáról ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit képzel magáról ez a nő? Csak szerintem szédíti szegény párját, amit ő később meg fog bánni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Van egy nagyon jó ismerősöm. Olyan férfi, aki tökéletes. Kellően férfias, humoros, gyereket is szeretne. Nevezzük T.-nek. 3 éve megismerkedett egy "nővel". Több, mint két éve együtt ia laknak. Mikor megismerkedtek, akkor volt T 25 éves, a lány 21. T azt mondta, életében először szerelmes. A lány is. Nemrég beszelgettem veluk, es szóba jött a gyerek téma. Hát én ott nagyon kiakadtam. Elmesélték, hogy nagyon félt eleinte a lány, hogy ő nem akar gyereket, soha nem is akart, és nem is hiszi, hogy ez változna. És hogy félt, hogy emiatt szétmennek(meg is erdemelné). De T mondta, hogy megbeszélték, hogy annak ellenére, hogy ő szeretne, ne aggódjon, mert nagyon szereti, és ha úgy érzi, eljött az ideje, hogy ténylegesen el akar kezdeni agyalni azbapaságon, akkor előveszik a témát, hogy változott-e a barátnője véleménye. Ha igen, nincs baj. Ha nem, akkor békésen elválnak útjaik. De hogy a szerelmület ez ne átnyékolja be, és ezt a mostani boldogságot, amit érez évek óta, mem dobná el, főleg, hogy a párjának még változhat a véleménye. És ha nem??? Éveket pazarol el T. Le merem fogadni, hogy ezt a nő ültette a fejébe. Ilyen esetben minden épeszű ember szakít!!! A normális nőknek meg, akik gyereket akarnak, nem csak élni a nagyvilágban maguknak, nem jut ilyen felfogású férfi.
2014. nov. 27. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Legalább őszinte és nem hitegeti a pasit.Én sem szakítanék,mert nem azért szeretem a párom,mert akar vagy nem akar gyereket.A véleménye még változhat.Te akkor is szakítanál életed szerelmével,ha kiderülne,hogy nem lehet gyereke?
2014. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

először is egy biztos te nő vagy, kettő idősebb mint az a nő akiről beszélsz vagy legalábbis te szeretnél gyereket


nincs el késve a srác semmiről ne lihegd túl, nem szakítana mindenki emiatt rögtön, ha megváltozik a véleménye akk meg ( sz.tem meg fog ) ha nem akkor ahogy írtad is agyő..

2014. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezer oka lehet, amiért tart a gyerekvállalástól, és 21 évesen azért még van ideje ezen gondolkodni.

Akkor szédítené a párját, ha azt hazudná, hogy x éven belül BIZTOSAN lesz gyerek, közben meg bizonytalankodik.

Ha a kapcsolatuk amúgy jó, és SZERETIK egymást, miért is lenne pazarlás az együtt töltött idő?

Szerintem savanyú a szőlő, mert tőled nem akar per pillanat senki gyereket...

2014. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval lecsapták a kezedről T-t, és amúgy is savanyú a szőlő. Értjük.
2014. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te inkább foglalkozz a saját életeddel kérdező. Ők megbeszélték, teljesen korrekt kapcsolat, egy szó nem érheti a házuk elejét, ennyi. 24/F
2014. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Jaj, de beteg vagy te! :) Vigyázz, mert felrobbansz a féltékenységtől!
2014. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, T. akkor se lenne veled, ha nem lenne a gyereket nem akaró nővel. Mellesleg megjegyzem, normálisabbnak tűnik, mint te - ezt az utolsó "normális nőknek meg, akit gyereket akarnak..." mondatodra írom. Megjegyzem nekem is van egy párom, akinek már van egy gyereke, és szeretne még, én meg nem szeretnék. Ő tisztában van ezzel, nem hitegetem semmivel, ő tudja, hogy neki már nincs olyan sok ideje, hisz 38 éves, én csak 23 vagyok. Mégis velem van, mert engem szeret. Nyilván ha az számítana csak, hogy valaki pottyantson neki egy gyereket, akkor már rég nem mellettem lenne, hisz ez a nő nem én leszek, de legalábbis még nagyon nem mostanában. És én egyelőre nagyon élvezem, hogy "élek a nagyvilágban magamnak", főleg, hogy a párommal tehetem ezt. Nagykanállal habzsoljuk, ahogy kell fiatalon, és évek múltán talán majd nálam is eljön az idő, hogy elgondolkodok egy gyereken. Akkor még vagy együtt leszünk, vagy nem, ez a jövő zenéje, kár most ezen rágódni. Látod, a pasik sem aggódnak ezen, csak te. Ha annyira gyereket akarnának, amennyire mondják, csinálnának, hisz tisztában vannak vele, hogy rengeteg nő ácsingózik versenyképes spermiumokra - ahogy te is.
2014. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Olyan férfi, aki tökéletes. Kellően férfias, humoros, gyereket is szeretne."


Attól mert neked ez az ideálod,még ez nem tökéletes.


21 éves lánynál természetes hogy nem akar gyereket.

Ha meg később sem akar T még nem olyan öreg,hogy ne tudna gyereket csinálni,ha akarna.


Mondd meg T-nek,hogy szerelmes vagy belé,mert nagyon féltékenység szaga van ennek.

2014. nov. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát jó, legyen igazatok.
2014. nov. 29. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!