Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan párkapcsolat, ahol az egyik fél sem csalta meg a másikat?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, és nem 1-2 éves kapcsolatokra, hanem legalább 10.

2016. máj. 6. 09:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Márpedig én is a szüeimre fogok hivatkozni, nem hiszem, hoyg naiv lennék. Voltak a szüleimnek dolgaik, voltak fiatalok, de megcsalni nem csalták meg egymást. 14 év után másodszor is összeházasodtak.
2016. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hasonló,az életem,mint a 7-es válaszolónak.

Volt kisértés az életemben,mégis ellenálltam,miatta.

A családom miatt.Én is igyekszem minden vágyát

lesni,de mondjuk ami a szexet illeti,én vagyok a rámenősebb.

Nő létemre:) Ő tudom szerint,még nem csalt meg,de mindig jöhet egy kisértés és már meg is történik.Mi 11 éve vagyunk együtt.

2016. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Itt van az én házasságom időszaka...(Kb.23 év házasélet...)
2016. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Persze biztosan létezik, de sajnos én sem ismerek a környezetemben olyanokat akik több mint 10 éve vannak együtt és még nem léptem félre. De azt ne felejtsük el hogy félrelépések nem csak a 20-as 30-as korosztályban fordulnak elő, hanem 30 év házasság után is félreléphet valaki, amikor úgy érzi hogy már a párja nem foglalkozik vele. Tehát azért mert egy pár 10-15 évig hűséges egymáshoz, az nem azt jelenti hogy örökké is azok lesznek.
2016. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Most ugye csak viccelsz?! Múlt héten ünnepeltük a nagyszüleim aranylakodalmát (= 50 éve házasok). A rokonságomban összesen egy olyan házaspár van, akik elváltak, a többiek mind boldog kapcsolatban élnek nem kevés ideje...
2016. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tegnapig azt hittem h a szüleim ... De közben találtam a nagy költözéssel egy két evvel ezelőtti elkeserítő levelet anyukám írta apunak

5 évig csalta anyukámat egy iszonyatos nővel apu

Nem tudom mit látott benne anyukám sokkal szebb es az a nő hatszor nagyobb mint apu ..

Anyunál szóltam h en ezt megtaláltam elmesélt mindent két eve úgy tűnik minden rendben látom is rajtuk h ujra Ida vannak egymásért tavaly apu ujra megkérte

Megujitották az esküt is ;) szep új gyűrű stb

Anyu túl tudott lepni ezen kb70% ban . A régi semmi sem lesz de ok tudjak ..:)

2016. máj. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!