Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után lehet ugyan az?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után lehet ugyan az?

Figyelt kérdés

Volt szar időszakom és ezt tetőzve csalt meg a párom. Nem mondta el, én buktattam le. 2hónap külön, nekem volt más, de megkeresett. Visszafogadtam, de soha nem tudom elfelejteni. Mindig az van bennem mikor teszi meg újra. Nem is a megcsalás ami már fáj, hanem hogy átvágott.

Végülis most 2hete elhagytam, pedig láttam a változást. Tényleg próbálkozott (vagy csak ügyesebb volt).

Lehet e jól dönteni?

28F



2016. máj. 4. 20:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, mikor lebukott 2szer adtam esélyt neki hogy szakítsa meg a sráccal a kapcsolatot. Harmadjára hagytam el. :)
2016. máj. 4. 20:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Fölösleges szenvednek, ha oda a bizalom...
2016. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem lehet ugyanaz.
2016. máj. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért fogadtad vissza?
2016. máj. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azalatt a 2 hónap alatt gondolom a másik sráccal volt csak vele nem jött össze,így gondolta ha nincs ló jó a szamár.Részedről már nincs bizalom ami érthető így viszont nincs értelme.
2016. máj. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ugyanaz lenne utána is,nem lenne jo.

Mert még kell kérdezni az okot,amiért megcsalt.

De!Hangsúlyozom csak akkor,ha még szereted,o is szeret,megbanta,és jóvátenni.

Mert ha nem így van,kar a megmentésén faradozni.

2016. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük miért volt és én is hibás voltam... De. Valahogy az van bennem hogy az ember mellett a rosszban is ki kell tartani, vagy elhagyni.

Próbált változni igen. Vagy csak ügyesebb volt.

Viszont én nem tudok szabadulni a gondolatoktól miszerint most mikor néz mást? Most mikor bement a wcre mikor ír másnak. Stb, stb. 1éve megy ez.

2016. máj. 6. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Menthetetlen vagy...
2016. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!