Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem ezt meg a párommal? Mit mondjak neki és miképp reagáljak?

Figyelt kérdés

Szóval hétvégén bulizni voltunk, külön, és kicsit csúnyán váltunk el. Biztos forrásból tudom, hogy azon az estén a barátom csajozott, ez 100%, szex tuti nem volt, szerintem csók sem, bár ebben nem vagyok biztos... Persze amikor hazajöttünk, akkor nem mondott semmit, nem kérdeztem rá konkrétan a megcsalásra, csak hogy milyen volt a buli.

Hozzám az este folyamán 2 srác jött oda, de persze nem volt semmi, csak annyi hogy az egyikkel elmentem levegőzni, mert ott tanult ahol én és erről beszélgettünk, persze próbálkozott, de mondtam hogy nekem van párom. Erről a barátom nem tud, mert nem beszéltem neki erről.


Arra gondoltam, hogy beszélek a barátommal, hogy ha volt bármi is a bulin, akkor azt most beszéljük át, aztán mondanám hogy én "tartozok egy vallomással a bulit illetően", majd elmondanám, amit fentebb írtam, utána megkérdezném, hogy vele mi volt az este...


Szerintetek be fogja ismerni? Vagy mit mondjak neki?


2016. máj. 9. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Hú, de fárasztóak ezek a játékaitok, gyerekek...
2016. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
határozottan nem tudom xd
2016. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ~OnLány~ ***** válasza:

Jaj.

Kérdezz rá,rendben,de ugyan,nem tartozol neki vallomással,nem csináltál semmit.

Ki mentetek levegőzni és dumáltatok,méghozzá nem is egy vadidegennel.

2016. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha tagadja a csajozást, akkor mit tegyek?
2016. máj. 9. 20:30
 5/8 ~OnLány~ ***** válasza:

Semmit nem tehetsz,hiszen nem lehetsz benne biztos,hogy csajozott-e egyáltalán.

Mások mondhatnak akármit.


De ha ennyire bánt,máskor ne külön menjetek,legyetek együtt és akkor rajta tarthatod a szemed.

2016. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez biztos, hogy csajozott, mert kaptam róla egy képet, amin nagyon összebújva beszélgetett egy lánnyal.
2016. máj. 9. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Irass vele ala egy papirt, hogy amig veled van nem beszelhet mas nokkel.
2016. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kemény vagy, ugyanazt csináltátok mindketten, te nem mondod el, és mivel ő se, ezért ez gáz?


Hogy is van a mondás, "Más szemében a szálkát..."

2016. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!