Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy beszéljem meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljem meg ezt a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm és a barátja 11 hónapja együtt vannak.A srác előtte elég problémás volt a nők terén,mert úgy volt vele,hogy mivel ő és a szülei gazdagok,azzal fekszik le,akivel akar és tényleg ilyen volt,minden lány csak addig kellett neki,amíg le nem feküdtek,de általában 2-3 hét alatt vége lett minden kapcsolatának.

Nekem már elég régóta tetszett(5 éve),de összejött a legjobb barátnőmmel és egy részem "meghalt" kb,de sikerült elfogadnom.

Mindenki odavan értük,hogy milyen aranyosan és hogy a srác mennyire szereti a barátnőmet...De történt a srác és köztem valami,aminek nem kellett volna.


Úgy volt,hogy ő elutazik a sulival Angliába és ment volna a legjobb barátnőm is.De nem tudott elutazni és én mentem helyette.Tegnap jöttünk haza és a sráccal elég jól éreztük magunkat.A buszon együtt aludtunk meg a külföldi szállásokon is és egyszer megcsókolt.Sokat beszélgettünk és ő engem akar és én is vele akarok lenni.

Ma nem mentem suliba és délután itt volt Ő és hát nem sok maradt abból,hogy "addig nem leszünk kettesben,amíg ő nem beszél őszintén a legjobb barátnőmmel"...Nem feküdtem le vele,mert még szűz vagyok és mondtam neki,hogy még nem szeretném a dolgot.


Szombaton találkoznak és a barátja mindent elmond neki,de nem tudom,hogy ezt hogy beszéljem meg majd a barátnőmmel.Nem tudom,hogy fog majd reagálni,már hetek óta arról beszél,hogy mindjárt 1 éves lesz a kapcsolatuk és most itt van ez az egész...

17L



2012. okt. 18. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis esze meghúz téged.
2012. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Irigyelem az ilyen "anyuka seggem alá tesz mindent, ugyhogy meghuzok minden csajt" tipust. Mellesleg döntsd el mi fontosabb, a fiu vagy a barátnőd.
2012. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
undorító egy csaj vagy hallod -e...
2012. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Igazából nem értem, minek írtad le ilyen drámaian.

A legjobb barátnőd, és annyi tartás nincs benned, hogy azt mondd a csávónak, hogy ne? Oké, hogy ő emberileg ezek alapján nincs a topon, de ezek szerint te sem igazán. Ha megpróbálja megcsalni veled, fogod magad, és közlöd, hogy bocsi, nem kéne, tekintettel a barátnődre. És egy ilyen után valószínűleg barátnők maradtok. De így meg az lesz, hogy a pasi kidumálja magát, te pedig szépen le leszel törölve fészbukról, ahogy ez a korosztály mostanában szokta végezni a leszámolásait.

2012. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy 16 évesen annyira maradinak kéne vallnom magamat, hogy a barátnőm pasija/expasijai tabu témák számomra? Komolyan elszörnyülködök néha, hogy hogy képes valaki ilyet tenni a LEGJOBB barátnőjével - és nem két hét, hanem 1 év után! Amúgy meg azt sem értem, hogy a barátnőd nem volt vele tisztában, h kb 5 éve tetszik neked a srác??? Mert, ha igen ő is egy kedves teremtés lehet! Ha meg nem, akkor a te sarad!
2012. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, ahogy itt leírtad! (szerintem) Ha igazán jó barátnő, meg fogja érteni (talán)
2012. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 5/5

Eléggé rátapintott.

2012. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy manapság ennyit ér egy barátság...
2012. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szánalmas! A pasi minden csajt kihasznált eddig, a barátnődet is megcsalta ennyi idő után. Szerinted ha össze is jönnétek téged nem csalna meg? Nevetséges, ha hiszel neki és azt hiszed veled más lesz :D Lehet, hogy várna rád mivel még szűz vagy....de aztán eljön az idő mikor is megkap téged...aztán megun, és majd jön a következő "áldozat"!! A barátnőd helyében én biztos, hogy szembe köpnélek és egy életre elfelejtenélek! Egy igaz barátságnál ez nem is kérdéses, hogy melyik a fontosabb. Rohadtul nem érdekel téged a barátnőd, nyomhatod itt, hogy de igen...de nem fog érdekelni, hogy szomorú lesz, hogy csalódott! Főleg benned! Örülsz majd mint majom a farkának, hogy tiéd a srác aztán majd amikor te is a kis áldozata leszel mész és vissza sírod magad! Egy igaz barát nem ad lehetőséget arra, hogy a csók megtörténjen még akkor se ha a pasi tetszik neki! És ha meg is történik a csók akkor az igaz barát fogja magát és szépen elmondja a barátnőjének. Akkor talán nem veszítenéd el a barátnőd! Siralmas, hogy manapság semmit nem számít ez a tabu téma...! pff..
2012. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék mi sült ki az egészből. Gondolom már nem vagytok barátnők, és a pasi is lelépett mindkettőtöktől...
2013. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!