Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy érzem a férjemnek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a férjemnek tetszik a barátjának a felesége, képes valaki a haver asszonyával kezdeni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 12:17
1 2
 1/14 90-ben született F.. ***** válasza:
100%
nekem is tetszik a munkatársam jolika, mégsem kezdek ki vele
2016. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Képes...sajnos....
2016. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Erről tudnék mesélni... Röviden a válasz: nagyon is.
2016. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
simán!
2016. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Van 4-5 férfi az életemben, akiknek soha nem kezdenék az aktuális barátnőjével, exével vagy olyanjával akibe szerelmes volt. Őket úgy hívom, hogy a legjobb barátaim. Nekik semmilyen nőjükkel nem dugnék soha, csak talán ha ők maguk kérnének meg rá. A férfi barátság azért fontosabb, mint a pina.


36/F

2016. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Ez ennél azért összetettebb. Nekem is tetszik sokmindenki, mégsem lépek félre, mert rendben van a házasságom. A tiéd rendben van?


Ezen túl gondolj bele, a haver feleségét gondolom társaságban látja csak, mindig csinos, könnyed, jó illata van. Aztán hazamentek, te telefingod a szobát, belekötsz valamiért, aztán magadban azon tipródsz, hogy más tetszik neki... hát tegyél róla, hogy kiverd a fejéből a másikat, legyél érdekes, ne zápulj bele a megszokásba, ne legyél gusztustalan, mondván X év házasság után már ezt is lehet. Sok múlik az apróságokon is, de ha általában jó veled beszélgetni, nagyjából csinos vagy, keveset hisztizel és kevés gyomorfelforgató dolgot csinálsz, akkor biztos nem fog megcsalni.

2016. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj.En is azt hittem,hogy a ffiak közt legalább van szolidaritás.Hát nincs köztük se.

A ferjem is az egyik haverja elettarsaval csalt még.Neki panaszkodott a párjától,addig beszélgettek,míg osszemelegedtek.( igaz a nőnek már évek óta tetszett a nő)

Elárulom a veget.

Mindenki maradt a párjával,mi helyrehoztuk,újra kezdtük most volt a 29. házassági évforduló.

A másik pár sokkal fiatalabbak voltak tolunk,nekik azota 4 eves a harmadik közös gyerekük.

2016. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocs,telorol irtam ,a nőnek évek óta tetszett a ferjem
2016. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Titusztitusz ***** válasza:
51%
Sokféle ember van a világon...Van olyan, akinek a "haver" felesége tabu, és van olyan is akinek nem...(Én mondjuk mindkét esetre láttam már sok példát...)Viszont hogy a férjed melyik kategóriába tartozik, azt szerinted MI ITT honnan tudjuk???? Vagy honnan kéne hogy tudjuk? A te férjedet neked kéne ismerned, nem nekünk...
2016. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 osterban ***** válasza:
45%
Erre nem lehet érdemi választ adni. Vannak olyan emberek, akik simán, meg olyanok is, akik soha.
2016. máj. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!