Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátó alku, ti belemennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátó alku, ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Ha egy félrelépés után a párod alkut ajánl, hogy megbocsát, de cserébe a jövőben szó nélkül el kell nézned neki egy hibát, belemennél? Nem kell megcsalásnak lenni, lehet akármi és ő mondja meg, hogy ok, ezt most elnézed nekem. Tegyük fel, hogy ez nem valami bosszú, egyszerűen csak bárki hibázhat és így bevédené magát.
2016. máj. 15. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Innentől már nem lenne olyan jó a kapcsolat, megrendült bizalom, belegondolni mit művelt a másik féllel a párod stb.
2016. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
De figyelj han eked jó így menj bele, azért kiirhatnád hogy lány vagy fiu vagy.
2016. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. Egy későbbi megcsalás esetén ez a "kártya" nem változtatná meg azt, amit ő érez. Akkor sem, ha próbálja megjátszani. Kivéve, ha nincsenek emberi érzései.


24/F

2016. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez nem így működik. Vagy megbocsát, vagy nem. Ha nem tud megbocsátani, akkor mindegy mit teszel meg neki, ez nem változtat az érzésein.
2016. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
61%

Nem. A helyzet az, hogy én nem csalnám meg a párom, innentől ez nem egy kiegyenlített helyzet.

26/F

2016. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én a megcsalt fél vagyok. Tényleg nem akarok bosszút állni, csak bármi megtörténhet és ezzel kiválthatnám. Tényleg nem is megcsalásra gondolok. Pl. ha elkártyáznék véletlenül egy vagyont, vagy ilyesmi.
2016. máj. 15. 16:50
 8/13 anonim ***** válasza:

De az neked miért jó?

Pl mennyi kidobott pénz lenne egyenlő egy félredugással?


Nem értem. Nekem nem jelentene elégtételt, de ha neked igen és ettől jobb lesz (szerintem nem lesz), csináld.

Inkább csesszen ki pénzt a párom, vagy csináljon akármilyen hülyeséget, azt elnézem, de nem a megcsalást. Persze nem vagyunk egyformák, én csak a magam nevében tudok beszélni.

2016. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem látnám semmi értelmét ilyen alkunak.


Az, hogy az ember mit akar, illetve mit tud megbocsátani a másiknak és mit nem, azt azt adott helyzetben megélt érzelmei döntik el.


Azt sem láthatod előre, hogy nem akarsz-e pár hónap múlva akár te, akár a párod szakítani, nemhogy azt, hogy - egy ki tudja előre, milyen jellegű és milyen súlyú "hibát" képesek lennétek-e egymásnak megbocsátani úgy, hogy az egymás iránt érzett szereteteket és bizalmatok megmarad.

2016. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Alku?

Nekem is volt feltételem,abbahagyja az ivást, és szakít a nőjével.Mind a kettőt megtette...előző nem ment egyik napról a másikra, de sikerült...a 2. pedig, a nő nem akarta felfogni hogy vége, még sokáig szemétkedett...


Mielőtt fújolnának egyesek, ez már 6 éve történt, és azóta lekopogom, minden oké közöttünk...

2016. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!