Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti belemennétek kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek kapcsolatba egy válófélben lévő férfival, vagy megvárnátok, míg elválna?

Figyelt kérdés
Tehát a papírt beadták, nem csak szédítésről van szó, szeretitek egymást, komolyak a szándékai.
2016. ápr. 21. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én összejöttem egyel. Gyerek nem volt, a bírósági papírt láttam, és azt is, hogy 3 hónappal későbbre tűzték ki az időpontot nyári szünet miatt, a feleségével hónapok óta külön éltek. Szóval egy papíron kívül tényleg nem volt semmi, ami megakadályozott volna. Az a papír meg nem érdekelt.
2016. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Maximum ha már nem is élnek együtt és nem is tartják a kapcsolatot a válási ügyek intézésén kívül.
2016. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ők még együtt élnek, de mihelyt tisztázódik hova, el fog költözni a nő. Tehát nem cuccol ki holnapra, hanem szép ráérősen, de max. a válás végéig. Nem vesztek össze, inkább ha nincs ló jó a szamár is kapcsolat volt, elvoltak, de valami hiányzott... Egymást a nővel nem utáljuk, meglepően jól kezeltük a találkozást is. Kicsit mint mikor egy barát rossz fát tesz a tűzre, haragudnod kéne rá, de valahogy nem igazán megy...

Elég kettős érzés van bennem, egyrészt eddig se tudom hogy nem tepertük még le egymást, folyamatosan szikrázik köztünk a levegő, hónapokig húztuk egymást, másrész ott az ellenérzés bennem, hogy bár tuti nem csak pótlék vagyok, de nem akarok addig mélyebb intimitást köztünk, amíg a válással meg a nejével stb. van tele a feje... Persze benne vagyok, hogy beszéljünk róla, sőt, hármasban összedobtam velük egy kis terápiás, mély beszélgetést, hogy én is képbe kerüljek, meg ők is egyrészt kibeszéljenek magukból ezt-azt, másrészt egymással is bizonyos eddig kimondatlan dolgokról is képesek legyenek beszélni, hogy lezárhassák a múltat. Igazából az elején úgy nézett ki össze se jön ez, vagy katasztrófa lesz, aztán végül egy jó kis esti programmá nőtte ki magát kaja, ital és kellemes zene társaságában. De valami azt súgja várjak még, most úgyis azon agyalnék eszébe jut-e szex közben.

Amúgy a kapcsolatunk a szex hiányát leszámítva kb. mint egy átlag távkapcsolat. Úgy vagyok vele, ha bárki megkérdi nem tagadom le, de talán mindenkinek úgy a kényelmes, ha a válás után lesz hivatalos, hogy együtt vagyunk. Vagy nem tudom, lehet, hogy parázok. Nem mert ne imádnánk egymást, csak a hétköznapi konfliktusoktól, súrlódástól valahogy jobban tartok, mint egy nejtől. Persze örülök, csak szerintem most ér el a sokk, hogy én vagyok az az 1% akivel ez tényleg megtörténik.

2016. ápr. 22. 00:51
 4/6 A kérdező kommentje:

Kicsit mint aki lemaradt egy körrel, és még mindig a szabad jelzésre várnék. Pár hete még azt gondoltam, ha elválik, minden rózsaszín lesz, de most, hogy voltak ügyvédnél, hogy elkezdjék intézni a válást, pont annyira rózsaszín minden, mint eddig. Úgy értem megkönnyebbültünk, valahogy felszabadultabbak vagyunk, csak valahogy elmaradt a "tüzijáték". Nehéz ezt kifejezni.

Lehet hogy csak azért van, mert annyira azt nyomatta mindenki, hogy csak hülyít, hogy képes voltam azon meglepődni, hogy tényleg engem gondol az igazinak, akire várt...

2016. ápr. 22. 01:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne éld bele még nagyon magad...sok pasi a válása után a visszanyert szabadságot szereti élvezni...Nem minden esetben jó dolog rögtön új kapcsolatot kialakítani neki...
2016. ápr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden eset egyedi, hiszen létezik olyan, hogy még a válás után is van érzelmi kötelék az exszel, másoknál meg egyáltalán nincs jelentősége.

Nálunk éveken keresztül volt, hogy az exem még nálam lakott átmenetileg, mert a gyerekkel csak így tudta tartani a kapcsolatot (az új barátnőjéhez nem vihette, a saját lakása pedig nem készült még el).

SEMMI érzelmi kötelék nem volt már köztünk, de azért igyekeztünk normális kapcsolatot ápolni a közös gyermekünk miatt.

Ellenben ismerek olyan párt, akik a válásuk után újra összejöttek, pedig közben mindkettőjüknek volt újabb kapcsolata.

Olyat is ismerek, aki ebben az időben - ahogy fentebb írták - ki akarja élvezni az életet.

Olyan esetről is tudok, amikor a válása után a férfi lényegében azonnal újraházasodott és sok éve együtt vannak az új feleséggel, közös gyermekeik is születtek.

Szóval nincs két egyforma eset, egyedileg kell mérlegelni.

2016. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!