Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek egy szexkapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Kort/nemet is írjatok légyszi!
2016. ápr. 19. 18:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Most éppen olyan élethelyzetben vagyok, hogy bele.


F35

2016. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Indokoljátok is, hogy miért igen és miért nem!
2016. ápr. 19. 18:27
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék bele. Úgy érzem, hogy csak olyan személlyel tudnék lefeküdni, akit igazán szeretek. Érzelmek nélkül nem menne.

21/L

2016. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Részemről ez nagy ostobaság lenne. Nem tudom hosszútávon különválasztani az érzelmeket az intimitástól, így biztos, hogy előbb-utóbb a saját érzelmeimmel akkora öngólt rúgnék saját magamnak, hogy még tán a focitörténelem könyvekbe is beírnák a 147 oldalra, szigorúan lábjegyzetbe!
2016. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem, érzelmek nélkül nekem sem menne. 23/F
2016. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4. szakadok :D
2016. ápr. 19. 18:33
 7/19 anonim ***** válasza:

Bele. Három olyan kapcsolatom volt a mi minimum 3 évig tartott. egy picit feladtam, hogy a hagyományos szereposztás (család + gyerek) nekem való lenne.

31 f

2016. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem, mivel boldog párkapcsolatban élek.

Szingliként volt benne részem, de kapcsolat lett belőle. Én sem vagyok képes félretenni az érzelmeket ilyen intim helyzetekben, így már szingliként sem kockáztatnék ilyesmit. Inkább várnék.

2016. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8-as vagyok: 25/n
2016. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Miért mennék bele? Mert jelenleg kb 1 éve egyedül vagyok, mert bár ismerkedem, és randizom is, nem nagyon látszik a horizonton egyetlen biztos kikötő sem.


A prostitúció nem az én asztalom, kihasználni nem tudom az embereket (persze, be lehetne hülyíteni valami csajt csak azért, hogy lefektessem, hazudni neki szépet és jót), akkor már inkább egy olyan "szexkapcsolat", amiben mindkét fél megtalálja a számítását, nincs benne kihasználás, nincs benne átverés.



(attól mondjuk én is félnék, hogy megjelennek az érzelmek, és onnan már fáj, ha csak szex van, de nincs több)


#1-es

2016. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!