Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti belemennétek vakrandiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek vakrandiba?

Figyelt kérdés

Párszor beszéltünk telefonon ill online is.


Normálisnak tűnik de kicsit rossz érzésem van mert azért csak nem ismerem.


2016. ápr. 22. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, viszont ha lány lennék akkor nem. 21/F
2016. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha lenne valami közös ismerősünk, aki ismeri, es tudja hogy nem egy pszichopata.
2016. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak ha előtte látom képen(vagy van közös ismerősünk akitől egy kicsit informálódni tudok)..nyilván ez így már nem vakrandi, de az igazi vakrandik manapság igen veszélyesek is lehetnek,főleg a nőknek.. de koreában pl nagy divatja van :)
2016. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is egyszer ffi-ként, de szerintem manapság már más jelentése van a vakrandinak, nem (de javítsatok ki, ha tévedek)?!


Vannak olyan buliszervezések, hogy 8 fiú és 8 lány végigrotálja egymást 5-5 percben. Ez alatt kell annyit és úgy kérdezni-válaszolni, hogy el lehessen dönteni kinek ki jön be (amit le kell adni egy darab papíron a szervezőnek). Kölcsönös szimpátia után jön a mailcím-csere a szervező segítségével.


Visszatérve az eredeti kérdésre, miért nem kérsz fényképet randi elött? Ha nem pálya a fényképcsere akkor lehetne szervezni bulit, ahol többen vagytok és persze ti ketten is.


Egyébként az, hogy "normális-e" az hosszabb-mélyebb levelezés után ki tudhat derülni. Hosszú távon nem lehet koherensen hazudni, szvsz. Persze elismerem ez elég időigényes meg manapság nem-szeretem dolog (egyik nemnél sem).


Abban viszont biztos vagyok, hogy akivel jó levelezni vakon, az társaságban már közel nem biztos, hogy ugyanolyan nyerő figura. Én azt mondom, hogy mielőbb érdemes fényképet cserélni, ügyelve arra, hogy friss legyen a kép. Azt gondolom kell tudni képhez kötni a levelezést.


By the way bohó ifjú koromban két olyan lány is volt az életemben, akikkel hosszasan, de tényleg nagyon hosszasan leveleztem fényképcsere nélkül. Szerencsére mindkettő imádnivaló csajszi volt. Az egyik sajnos azonnal dobott személyes találka után, a másikkal viszont összejöttem hosszú időre. Annyiból jó hogy így alakult, mert ha nekem kellett volna választani közülük, az feladvány lett volna a javából, annyira más karakterek voltak.

2016. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem.Azért ez durva,alap fotó.Teljesen vakon nem.
2016. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 opened paradise ***** válasza:
100%

Ismerem a szerencsémet,másnap a kékfényben az én arcom lenne kitakarva,ahogy egy kád jégben fekszem,vese nélkül.

Nem.

2016. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem. Bár én túlságosan is biztonsági játékos vagyok. Vagy ismerjem pl. baráti körből, munkahelyről vagy szűrőn (személy, munkahely stb. beazonosítás) menjen át. Ismeretlenekkel nem megy.
2016. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Férfiként simán. Nőként csak nyilvános, forgalmas helyen, és nem mennék el vele első alkalommal semmi olyan helyre, ahol egyedül maradnánk. Kaja/kávé/tea/fagyi, beszélgetés, és viszlát. Pár alkalom biztos kéne, hogy megbízzak benne.
2016. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha volt online chat, telefon es szimpi akkor igen, ja es foto az alap.
2016. ápr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen 26f
2016. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!