Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha lenne egy férfi\nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy férfi\nő a munkahelyeden, aki kikezdett veletek úgy, hogy ő házas, de téged ez megérint valamennyire lelkileg\érzelmileg, elmondanátok olyan kollégátoknak ezt, akikben megbíztok, a barátotoknak tartotok? Vagy inkább hallgatnátok?

Figyelt kérdés

Mindvégig butított, hogy többet akar tőlem, velem akar lenni, a végére már eléggé megkedveltem, megszerettem. Aztán visszalépett "házassági anyagi okokra" hivatkozva. A házasságban gyerek nincs.


Én N, ő F.


2016. máj. 18. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ilyen véglényekre pazarolni energiát..Csak fel akarta veled frissíteni a házaséletét....
2016. máj. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám el senkinek.

Nem bízok meg senkiben, főleg nem kollégában. Sajnos ez van, de ilyen a világ. Főleg ha szeretem a munkám és nem akarok repülni.

24/l

2016. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ebből az "elmondom valakinek" dologból lesz az, hogy végül mindenki tudni fog róla
2016. máj. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak már annyira bánt a dolog, hogy muszáj elmondanom valakinek, akiben megbízok. Muszáj beszélnem, mert lelkileg rottyon vagyok. De pontosan tudom, hogy nem mondják tovább senkinek, ók a barátaim.

Őt mindenki egy rendes embernek gondolja, erkölcsös, stb. Én is ezt hittem róla, pedig egyáltalán nem az. Úgy érzem ha nem mondom el ezt másnak, még neki teszek ezzel szívességet, hogy továbbra is(még a barátaim is} egy normális embernek találják őt.

2016. máj. 18. 08:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Voltam ebben a helyzetben, mindketten hazasok voltunk en a 80 fos csoportbol egy embernek mondtam el a dolgot de csak azert h nezze h nez e:-)))))


....es persze jelentse amikor nez:-)))))))


33/N 41/F

2016. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el egyetlen kollégámnak sem. Még csak az kéne, rövid időn belül az egész cég tudná... Amúgy kollégával én szoros baráti viszonyban nem vagyok, legfeljebb haveri. De amúgy épp az ilyen dolgokért nem kezdenék viszonyt SOHA kollégával!
2016. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bence_ ***** válasza:

Haragszol rá!

Engedd el. Gondolj arra mi jó volt és máskor gondold át jobban kinek adod oda magad.

2016. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem adtam oda magam neki. Nem szexeltem vele vagy ilyesmi.
2016. máj. 18. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!