Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nincs bűntudatom emiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs bűntudatom emiatt, akkor most lelketlen vagyok? L

Figyelt kérdés

Régebb óta ismertem a férfit, akkor szingli volt, és én mutattam érdeklődés jelét, amit ő vett is, de azt mondta, nem akar most párkapcsolatot. Amikor a történet játszódik, már tudtam, hogy van egy frissen alakuló pár hetes kapcsolata, de vonzott is, és érzelmileg is kötődöm hozzá. Találkoztunk, és megcsókolt (ő engem!), majd még egy párszor megismétlődött ugyanakkor.

Ez már megcsalás? Azóta nem találkoztunk, de nemsokára szeretne. Nem érzem emiatt rosszul magam, pedig általában bele tudom élni mások helyzetébe (a csajnak biztosan rosszul esne, ha kiderülne, de én szeretem Őt). Rettenetes ember vagyok? Már azért érzem rosszul magam, hogy ez engem nem zavar, pedig én hagytam magam, én is benne voltam, és tudtam, hogy már kezd kialakulni neki valami, de ő kezdeményezte.



2016. máj. 25. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetes nem vagy, de nagyon felelőtlen, és valóban nem frankó, amit csinálsz.

A rettenetes inkább a pali,aki több lyukra játszik.

Elkezdtek dugni,elkezdesz érezni iránta valamit,aztán lehet le fog koccoltatni.

Magyarul simán kihasznál.

Légy észnél,mielőtt belebonyolodsz.

2016. máj. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy megcsalás a férfi részéről.

Helyedben azt mondanám, hogy rendezze kapcsolatát és csak azután folytatnám vele.

2016. máj. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Amikor randizol egy viszonylag ismeretlennel párszor, még nemtudod kell e hisz csak ismerkedsz. Majd eldöntöd kell, fontos neked, szerethető, hát járni keztek. Ez kinèl hosszabb kinèl rövidebb fázis. Gondolom ez lenne a normális. Ha ők mèg csak ismerkednek mert van valami vonzalom az meg nem elköteleződés az a pár hèt amennyiben nem direkte kergette illuziókba a lányt.

Nálatok még mint ismerősök már vannak róla infóid, ismered annyira, hogy szeresd hát gyorsabb a dolog.

Nyugodt szîvvel de tarsd magad èrtèkesnek ő is annak lásson s a pasi tisztessègese fontos, hogy akkor az első ismerkedő ismeretsègèt normálisan,tisztessègesen lezárja.


Jó alkalom kiderüljön hogy bánik egy nővel s mennyire kulturáltan tudja rendezni a helyzetet hisz adott esetben akár veled is így tennè. A kèrdès műsoros vagy nyugodt lessz e a dolog.

2016. máj. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"és én mutattam érdeklődés jelét, amit ő vett is, de azt mondta, nem akar most párkapcsolatot"


Mi változott azóta ilyen téren? Most akar tőled párkapcsolatot?

2016. máj. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, addig nem kellettél neki, amíg szingli volt, de arra jó vagy, hogy veled csalja a barátnőjét...

Nem lelketlen vagy, hanem agyatlan, már bocsi!


Komolyan ennyi akarsz lenni ennek a pasinak?! A Felvállalt, hivatalos barátnője mellett egy luk, amibe néha üríthet? Neked kell egy olyan pasi, akinek az a jó, ha két csajt is hülyíthet? Kell olyan, akiben sose bízhatnál meg (ha téged választ, akkor se), mert addig foglalt, amíg fekszel rajta?!


Térj észre, ez egy hűtlen, sza.r alak, akire nem érdemes egy percet se vesztegetni!

Kezded megismerni, de a lila ködtől nem látsz. Hahó!! Most a saját helyzetedbe próbáld beleélni magad.


Épp egy nőcsábász szemétláda hálójába gabalyodsz bele örök harmadiknak!


Sza.r ezt hallani, de ha tényleg kellenél neki, ezt már akkor kimutatta volna, mikor szingli volt. De úgy nem kellettél... csak pótkeréknek.

Ennyinél többet érsz, nem?


Szakíts meg vele addig minden kapcsolatot, amíg nem zúgsz bele teljesen, nem fogsz te ebből jól kijönni. És ha lebuktok, még a végén pont te leszel a riherongy csábító!

2016. máj. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is csak kihasznál ,én voltam hasonló helyzetben,az ilyeneknek csak egy pár alkalmas szex kell,addig fût fát igernek,hogy veled tervezik a jövöjüket,szeretnek,még hasonló szép hizelgö dolgokat mondanak,addig amég nem szorul a hurok a nyaka körül kihasznál,aztán szépen le épit valami Hülye dumával.

Butaság és idö pocsékolás a részedröl ha ezt tovább folytatod,csak mégjobban belehabarodsz és végül te maradsz egyedül akit kihasználtak és öszzetörték a szivét,bánni fogod,hogy ilyen naiv és bocsánat,hogy ezt mondom de pontosan agyatlan voltál,mert aki igy létesit veled kapcsolatot az szégyel téged és a barátnöjét szereti,csak egyszerüen egy féreg akinek nem elég egy lyuk,és amég vannak olyan buta nök mint te akik ezt nem látják át addig kihasználják a helyzetett,különben miért nem veled van és hagyta már el a barátnöjét?????Mikor rá jössz a dolgokra addigra késö,de ö legalább kiszorakozta magát és keres mást a helyedre(az az egy másik ártatlan naiv buta libát akit tovább etethet a hazugságaival és szép igéretekkel amik sosem válnak valóra)

2016. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy lelketlen,csak egyszerüen buta!

Soha nem fog veled lenni ez a férfi csak kihasznál,játékszer vagy amit ha megunt eldob és "vesz" magának másikat.

A helyedben megszakitanám vele a kapcsolatot,vagy választás elé állitanám,de csak akkor hinnék neki,ha a téged választ,ha közösen is találkoznátok illetve vagy beszélhetnél a jelenlegi barátnöjével,hogy köztük tényleg vége,ha nem akkor hagyd szerintem ne legyél játékszere senkinek,becsüld magad ettöl többre,ha hiszed ha nem ez megalázo lesz késöbb a számodra!De ha ez téged nem zavar megérdemled!!!

2016. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tisztátalan :D
2016. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!