Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyek, mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit szólnátok ahhoz, hogyan reagálnátok, ha kiderülne, hogy a párotok évek óta csal titeket?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azonnal kidobnám.
2016. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem próbálnád megbeszélni vele, mi vezetett ahhoz, hogy megtörténjen a megcsalás?
2016. máj. 29. 20:05
 3/15 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Igazából nem érdekel. Ha valami vezetett a problémához, akkor ő miért nem jött oda megbeszélni Velem az ő problémáját? Én miért legyen szimpatizáns azzal, aki tiszteletlen és aki megalázott, ha ő nem volt képes csicseregni, mikor gondja volt?

Pont lesz-rom, mi vezetett a "problémához".

2016. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatnám neki merre van az ajtó.
2016. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz lenne feldolgozni, hogy akit szeretek elárult, becsapott, nem tisztel, éveket vett el az életemből.

A reakciómat nem tudom így megmondani. Lehet, hogy dühkitörést kapnék és agyonverném valamivel, vagy csak a bosszún járna az eszem, de hosszútávon nagyon mély seb lenne és nehéz lenne bárkiben megbízni egy ilyen eset után.

2016. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, utólag már leszarnám, mi vezetett oda. Neki kellett volna nyitnia és beszélgetnie még a megcsalás előtt, hogy úgy érzi, valamit hiányol.
2016. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Leulnek vele, atbeszelnenk igy elso korben, megneznem hogy hogy es miert jutottunk ide, es ebben mennyire van szerepe az en viselkedesemnek es ezek fenyeben hoznek dontest pro vagy kontra.


30/N

2016. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha csak egyetlen egyszer botlott volna, bevallaná, és látnám rajta, hogy utálja magát emiatt, azt megpróbálnám vele megbeszélni. De ha évek óta sorozatosan teszi, azonnal repülne! Ugyanúgy kidobnám, ha az egyszeri megcsalásból már legalább kettő lenne. Egyszer esélyt adnék rendbe tenni a dolgokat, többször nem.
2016. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen összetörnék, egy világ dőlne össze bennem. Valószínűleg üvöltöznék vele egyet, aztán lehet, hogy sírógörcsöt is kapnék. De az is lehet, hogy hirtelen "leblokkolnék", és jóformán megszólalni alig tudnék. Szóval a reakcióm elég bizonytalan, nem tudom, melyik opció lenne épp.

Én megkérdezném tőle, hogy mégis miért tette, miért kellett így összetörnie a szívem és miért nem tudott szólni, amikor úgy érezte, hogy nem vagyok elég számára vagy megunta a szexuális életünk vagy valami izgalomra, kalandra vágyik. Ha még megcsalás előtt leülne velem és őszintén elmondaná, hogy kezd megunni, akkor legalább lenne esélyem (vagy közös erővel lenne esélyünk) ezen változtatni. Meg nyilván ha valami van, azt én is észrevenném és rákérdeznék. Ha akkor tagad, és beadja, hogy minden oké ahelyett, hogy őszintén beszélne, és inkább elmegy megcsalni, akkor miről beszélünk?! Ráadásul ha tényleg arról van szó, hogy évek óta sunyiban ezt teszi, akkor abszolút érzéketlen és szinte semmit nem jelentek már neki, úgyhogy fölösleges is lenne még egy esélyt adni. Ha egy megcsalásról lenne csak szó, az más, ott még talán adnék egy új esélyt.

2016. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos en bosszuallo tipus vagyok :/ valoszinuleg elmennek a hazadba es tonkretennem a cuccaid (tv-t, xbox-ot, gepet, szetvagnam a ruhaid,stb.) Es meg egyeb mas terveket is kieszelnek. Tudom nem megoldas, de jobban ereznem tole magam :) aztan kidobnalak es keresnek mast 😊😂
2016. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!