Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok hozzá, hogyan reagálnátok? Leírnátok? 20l

Figyelt kérdés

Tetszik nektek tegyük fel egy lánybarátotok/ismerősötök egy jó ideje.


A lány egy beszélgetésnél ezt mondja nektek: "Olyan vagy számomra, mintha a tesóm, öcsém/bátyám lennél."


Reakciótok? Mit mondtok, hogyan viselkedtek a hallottak után közvetlenül? Tehát ahogy ez elhangzott a szájából, utána rögtön.


2015. szept. 27. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Friendzone-ra gondolnék, és nem törekednék a meghódítására. Ilyet sose mondj egy férfinek, ha bejön neked!
2015. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Felnőtt vagyok, tehát számomra értelmetlen a kérdés...


27F

2015. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakorlatilag egy elutasítás, valószínűleg egy keserű vigyorral reagálnék.
2015. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:
Megvan az a hang,mikor lehúzzák az épp forgó lemezt?
2015. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha egy Lannister mondja, akkor epic win. :D
2015. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt: https://www.youtube.com/watch?v=6i_uo4c4GQw


Ha tetszik nekem, akkor nem az öccse/bátyja akarok lenni, hanem a párja!

2015. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jártam ugyan így.egyszer járna velem, de nem mert blablabla, máskor meg bátyókája voltam. Tovább álltam, nincs időm megvárni amíg pasijai vannak, ő meg máshogy közeledik hozzám. JAj de szeret, ölelget, meg meghallgatom stb. Döntse el, ha akkor szabad leszek, oké ha nem, ez van. 25f
2015. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!