Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az a férfi aki valóban boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki valóban boldog a párjával. ő is félre lép?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég általános. Emberre válogatja és nem nemtől függ. Én pl akkor se tudnám megcsalni, ha boldogtalan lennék. Előbb inkább szakítanék.
2016. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor se lépek félre, ha már elmúlt a szerelem. Szakítunk és nem csalom meg. Elég nagy általánosítás ez, mert szerinted, aki nem boldog, az biztosan megcsalja a párját.

Ennyi erővel az összes nő ku*va, mert ismerek párat, aki megcsalja a párját?

2016. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Elárulom a nők nagyobb arányban lépnek félre :-P
2016. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Ismerek 2 olyan férfit-az egyik családapa, a másiknak élettársa van-akik megcsalták velem a párjukat. Ekkor 18voltam, engem nem érdekelt, hogy van valakijük. Mostmár 25 évesen hihetetlen bűntudatom van miattuk. Mind a 2 megcsalás ittasan történt-persze az alkohol nem kifogás. Mind a kettő megtette, hiába boldogok. A családapának van némi bűntudata, de neki se kellene 2szer szólnom, hogy csináljuk megint. A másik pasinak pedig bűntudata sincs, de imádja szereti a nőjét.
2016. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki szereti nem csalja meg...PONT.
2016. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Egyet ismerek közelebbről. Neki nincs bűntudata. Saját bevallása szerint, nem szerelembôl nősült, keresi a szerelmet. Na ő tartósan ismerkedik, 30 körüli nőkkel. A feleségéhez inkább ragaszkodik. Állítása szerint nem boldog, de nem akar egyedül maradni. Tanakodik.Gyerekük még nincs.

A többi férfiról nem nyilatkozom, akikről tudom, csak ôt ismerem közelrôl.

2016. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem csaltam meg a barátnőmet még akkor se mikor rosszul mentek a dolgok, ő viszont igen.
2016. máj. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban boldog, és megvan minden abban a kapcsolatban amire a két félnek szüksége van akkor nem lép félre.
2016. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező miért csak a férfi? Nekem volt egy barátnőm aki közölte belém is szerelmes meg a szeretőjébe is. Meg sok férfival megcsalt hiába volt állítólag szerelmes belém.

De egyébként a válaszom ha valóban boldog vagyok akkor nem, de ez sok változatos szexet, csókot is jelent ami pár év alatt ki szokott kapni a kapcsolatokból vagy legalábbis nekem sajnos ez a tapasztalatom. 38/F

2016. máj. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!