Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt valaki hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki hasonló helyzetben? Mit kéne lépnem? A "semmit" nem jó válasz!

Figyelt kérdés

Van egy lány a szakomon, szerintem nagyon jó nő. Magas, vékony, lapos has, hosszú láb, szép arc. De nem csak az alakja fogott meg, mert amire igazából felfigyeltem, az a bohókás stílusa. Végtelenül aranyos, azonnal elvarázsolt. Amikor a játékos énjét domborítja felém, titokban olvadozok. Egyszerűen imádom a csajt. Iszonyatosan elcsavarta a fejemet, muszáj megszereznem.

Sajnos barátja van, és bár konkrétumot nem tudok, de azt hiszem jó a kapcsolatuk. Kerülöm a témát, mert idegesít hogy beelőztek.

Már sikerült egy viszonylag közeli barátságba kerülnöm a lánnyal, bizalmi viszonyban vagyunk. Elhódítani úgy hiszem nem menne, túlságosan foglalkoztatja a barátja... Megcsalni meg úgyse csalja meg, nem az a fajta.

Szóval be se próbálkoztam, mert egyelőre úgy tűnik, csak magamat égetném vele.


2016. jún. 2. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Erre mégis milyen választ vársz?

Elkéne tán kezdened fúrni a barátját,vagy mi?

Legyél mellette,aztán,ha szakítanak, megvígasztalhatod.

Mit tegyél?

Semmit :D

2016. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
semmit
2016. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Utáltasd meg magaddal és ne foglalkozz vele, én hamár messziröl meghallom hogy valaki foglalt azonnal leáll minden vágyam iránta, kikell fejlesztened tudat alatt egy ilyen képességet, hogy csak szingli csaj iránt érezz és akkor ha viszonozza, tudom nehéz, de ha megutáltatod magaddal megcsinálható, én is így szoktam.
2016. jún. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak azt, amit eddig... elég szépen beépültél az életébe, azt se tudod, van-e valakije, azt se, hogy nem haldoklik-e az a kapcsolat - bár ha bizalmi viszonyban vagytok, akkor miért nem tudod?

Majd ő eldönti, hogy vagy-e elég jófej?

2016. jún. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha szereti a párját, és van gerince ( leírásod alapján ezek így is vannak), akkor a fejedre is állhatsz, akkor sem fogod érdekelni.

Szóval: ugráld körül, vagy legyél vele kimért, próbáld megfúrni, vagy légy tisztelettudó, vagy egyszerűen egyél egy lángost, mert az finom.

2016. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, hogy ez csak barátság és értékeld a jó barátságot.
2016. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát legyetek jóban. Aztán előfordulhat, hogy egyszercsak egyedül lesz, arról meg nem árt tudni. Addig meg éld az életed. Ez van, sajnos ilyenkor csak a "sorba lehet beállni".
2016. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Nagyjából te magad is megadod a választ a kérdésre. Ha neked úgy tűnik, csak égetnéd magad a próbálkozással, akkor ne tedd! Amúgy simán el tudom képzelni, hogy a csaj már levette a viselkedésedből, hogyan tekintesz rá. Ha nem adja jelét, hogy érdekled férfiként, vagy akárcsak imponál neki a vonzalmad, akkor nem nagyon van értelme próbálkozni. A közelében maradni meg... Tudod, van az a barátzónás csapda. :) A helyedben egyre kevésbé keresném a társaságát, és keresnék mást.
2016. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fuzd lazabbra a szalakat es eld az eleted.Ha majd szabad lesz,tudj rola.De semmikepp ne legy bizalmas barat mert be fogsz golyozni.
2016. jún. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kar volt kerned h neirjuk azt h semmit.

De itt kb annyit tehetsz.. vagy amit eddig lapulj. Turelmesen. Szakitanak majd..:) hajra.

2016. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!