Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hasonló helyzetben valaki?

Figyelt kérdés
Többet nyújt a szerető mint a pár?Mind odaadás, figyelmesség,törődés ami egy jó kapcsolatban ez is megvan.Némely férfi miért kergetné egy másik pasi karjaiba a nőjét ha szereti?Miért nem veszi a fáradtságot hogy törődjön a párjával meg hasonló dolgok?Félreértés ne essék ,nem csaltam meg a páromat csak egy barátnőm van ebben a helyzetben.Több éve együtt élnek,gyereke is van.A bn. mindent megtett hogy működjön jól a kapcsolatuk de a párja mintha észre sem venné már őt.Kiábrándult belőle vagy csak elmúlt a szerelem,vagy az is lehet hogy van valakije és ezért hanyagolja el?
2015. jún. 15. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb ez mint gondolnád. Senki nem akarja h más dugja a nőjét. DE ha nem kívánja már vele a szexet, akkor nem is fog foglalkozni vele nagyon. Ennyi. A szeretői viszony is lehet teljesen érzelmek nélküli / megjátszott. 2 órára nem nehéz odatenni magad.
2015. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha elhidegult tole a ferje akkor annak oka van, a legjobb lenne oszinten megbeszelniuk. Velem az tortent, egyik naprol a masikra elhidegult tolem a ferjem, en probalkoztam de kedvesen kitert elole, es rajottem hogy megcsalt es szerelmes lett abba a nobe, igaz most nem talalkoznak, de tartjak a kapcsolatot. Tehat nalunk most az tortenik, hogy elkoltozok es adok magamnak is idod es neki is. De ezt a ferjem nem mondta el, en jottem ra, mert ugy latom a ferjemen engem se akar elvesziteni, de koztunk meg nem mukodik mar sokminden, foleg ez miatt, mert engem is megviselt.
2015. jún. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!