Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ismerkedtem egy nővel, de az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtem egy nővel, de az asszony neki állt nyomozni és bebuktam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 18:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%
Meg érdemled a bosszúját! És igaza van az egyik kommentelőnek hogy ásd el magad!
2016. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%
He? Bebuktál? Miért, mit vártál? Egy simit a buksidra? Bebuktál? Szóval mindenki hibás rajtad kívül, mert a körülmények kényszerítettek rá, hogy más pncit keress? Én értem a logikádat, csak meg nem értem. Ez van drága, pncit akrtál szopni, most meg fszt copikázol, mert a feleséged beadja a szádba. Evvan! Csókold meg a saját sggedet!
2016. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, mi a fenéért vágtad át? Ez még nem volt kérdés nálad? Mi a csodáért vágtad át a nőket?
2016. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
57%
Ha a feleséged "nyomozott" utánad, azt jelenti, hogy nem először adtál rá okot, vagy féltékeny alapból. Esetleg betegesen féltékeny. El kell döntened, hogy képes vagy-e, pontosabban képesek vagytok-e állandó veszekedésben élni? Ha a válasz "nem", akkor két út van: felis, meg a leis. Ugyanis aki ilyen kérdést tesz fel egy ilyen fórumra, az nem változni akar, hanem trükköket szeretne kapni, vagy egyszerűen csak kérkedik.
2016. jún. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 MagdiNagyi válasza:
75%
Mit csinálj? Szégyelld magad!! ..ennyi... Ha nem voltál megelégedve a Feleségeddel, miért nem váltál el? Akkor aztán szexelhettél volna fűvel-fával!
2016. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Elválni...!? Már úgy megszoktam.
2016. jún. 14. 04:35
 17/22 anonim ***** válasza:
30%

Akaszd fel magad!

De előtte jöjjön rá a feleséged akit átcsesztél,és vágja le a nemesebb részed!!!

2016. jún. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%

Mondjuk lehetnél vele őszinte, az, hogy ,,már megszoktad" nem mentség. Ahelyett, hogy a háta mögött keresed a változatosságot, inkàbb mondd el neki, hogy miért tetted. Vagy meg tudjátok oldani együtt, vagy elválnak útjaitok.

És ne várj részvétet, te szégyen. -.-'

2016. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Ha bebuktál, próbálj meg őszinte lenni hogy miért.

Változatosság kellett, állt a farkad, dolgoztak az ösztönök (nőknél is vannak ilyen időszakok-ne legyünk álszentek).

Ha bevallottad, de leszögezed és kész vagy bizonyítani, hogy vele akarsz maradni és felszámolsz minden külön utat, akkor, 2-4 év keserves időszak jön, eleinte minden napos, aztán heti-havi rendszerességű kifakadásokkal, depihullámokkal a részéről.

Az idő dolgozni fog, de neked is kell.

Amikor már aránylag nyugodtak a kedélyek (min. 2 év), akkor nem mindenkinál, de sokaknál beválik, hogy időnként swingereznek.

Legyél őszinte, mondd meg hogy mellette kipróbálnál más nőt is és ő is nyugodtan eressze le a fáradt gőzt, neked csak tetszeni fog.

Nálunk ez működött:)

2016. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mi másra számítottál?

Egy társ,aki szeret azonnal észreveszi,ha csalod.


Miért csaltad meg,mert boldogtalan vagy vele?

Ideje megtanulnod,hogy boldog csak akkor leszel,ha azt,akit szeretsz,boldoggá tudod tenni testi,és szellemi értelemben!Ehhez nyílt,őszinte kommunikáció kell!

Ha társadat képtelen vagy boldoggá tenni,miként gondolod,hogy más nőkkel ugyanazzal a módszerrel,mint társadnál,több eredményt érsz el?

2016. jún. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!