Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy kizárólag szexen alapuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kizárólag szexen alapuló kapcsolatban egy idő után elkezd kötődni a férfi is?

Figyelt kérdés
Mármint a felek csak kefélni járnak össze, de egy nő számára mégis bensőséges valahol...férfiak ti hogy vagytok ezzel? Hogy viszonyultok a dugi dugó partneretekhez?
2016. jún. 12. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatbol mondom hogy nem..de persze nem lehet altalanositani..mindenki más

De nalam a ferfi nem kezdett el kotodni.sajos..

20/L

2016. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megeshet,de az a gyakoribb,hogy nem.
2016. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, addig bensőséges, amíg nem talál nálad is jobb dugópartnert.


Ilyen nincs, hogy a dugásból bensőséges kapcsolattá fejlődik. Esetleg Hollywoodi csajos filmek alternatív endingjében, amiért a női nézők fizetnek, a valódi életben ez soha nem teljesedik be.


Olyan létezik, hogy a bensőséges kapcsolat dugássá amortizálódik le, de ez a folyamat csak ebben az irányban létezik!


26F

2016. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem várok én ettől a kapcsolattól semmit, mindketten szeretői minősítésben tartjuk a másikat. Csak érdekel, h a férfiak hogy élik ezt meg. Én pl várom h találkozzunk, jól érzem magam vele, akkor is örülök ha látom mikor esély szexre..
2016. jún. 12. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez rendben van kérdező, tehát jól érzed vele magad, csak ne az legyen, hogy csak akkor érzed jól magad,amikor vele találkozol arra a röpke pár órára!

(velem sajnos ez történt, évekig jártunk össze, nemcsak dugtunk, de szinte csak egymáshoz jártunk fel, rengeteget beszélgettünk,ettünk,ittunk, nagyritkán elmentünk valahova de mindig egymásnál kötöttünk ki) Én egy idő után úgy éreztem, hogy van nála kötődés, de nem volt :D

2016. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha már jó ideje odajár, csak kötődik valamennyire. Elvileg Ők is emberek. :)

Más kérdés, hogy neked az elég-e, hogy néha odamegy megdugni.

2016. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nalunk megesett.

Azota eskuvot tervezunk.

Pasi szemlyisegetol. Koratol is fugg.

En amikor meg csak szexet akartam es tudta en meg kb leszartam akkor o mar jobban udvarolt. Tobbet akart. Es mutatta. 1 honap utan mar tobbet ereztem.. 2honap mulva ossze is jottunk.

2016. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok hogy kezdődött az egész, de ha nem rögtön a szexel kezdtetek akkor elkepzelheto. Az én szeretőm 7 hónapig udvarolt mielőtt szex lett belőle. Sőt utána is sokáig csak ritkán volt szex, inkább csak csók, érintés stb. Azóta minden nap együtt vagyunk, ha valammi miatt nem láthatom aludni sem tudok, ő pedig úgy tapad rám mint a mágnes akkor is, ha épp hozzám sem érhet. Szóval bár elméletileg csak szexről lehetne szó mert mindketten családosok vagyunk nálunk sokkal többről van szó.
2016. jún. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:

tapasztalatból mondom, hogy bizony lehet ilyen.

De mindegy, hogy a férfi, vagy a nő kezd kötődni - az a baj, ha csak az egyik

2016. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!