Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy szinte az összes legalább átlagos kinézetű lány kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos lány alatt azt a tipikus 4/10-es csajt értem (remélem nem sértek meg ezzel senkit de nem tudom jobban definiálni), aki épp csak annyira nem csúnya (arc, alkat), hogy egy férfiban vonzalmat keltsen és idővel normális kapcsolat legyen belőle. Pl.:

[link]

[link]

[link]

(Bár az utolsó nekem simán bejön, szóval nem értem ezt a "pictures of ugly girl" elnevezést, na mind1)

Tehát szinte az összes ilyen kinézetű lány ismerősömnek van már barátja és az utcán, a mindennapokban sem tűnik másképp. Az embernek sokszor az az érzése, hogy az ilyen lányokkal is csak akkor lehet ismerkedni, ha szakítanak a jelenlegi pasijukkal és még akkor sincs sok esélye (jelen esetben nekem) az illetőnek, amennyiben nem férfias a testalkata vagy meglehetősen csúnya. És pont emiatt csodálkozok azon, ha nagy ritkán olvasok itt a GYK-n nő által feltett társkereséssel kapcsolatos kérdést. Valaki megtudná nekem magyarázni ezt a jelenséget?



2016. jún. 8. 16:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
73%

Igen, csak te latod igy. Meg az osszes itt sirankozo gyks ferfi.

Sok lany van ugyanugy egyedul csak ok nem nyivakolnak ott mint a polyasbabak

2016. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
74%

Mert a pasiknak dugni már az a nő is jó, amelyik nem bányarém. Márpedig a pasik amikor összejönnek valakivel az elsődleges cél a dugás, utána jön csak a közös jövő, család, stb.

A nők meg nem így gondolkodnak (merem kockáztatni, nekik pont fordítva van ez a fontossági sorrend).

2016. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
49%
#2 Van ebben valami. De talán csak azért mert sok nő szeret álmodozni, tervezgetni, de ettől függetlenül nekik is ott van az első sorban a dugás.
2016. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
45%
2# nem egészen, a nők a legjobban kinéző férfiakkal akarnak dugni, akik egyáltalában nem érdekeltek hosszú távú kapcsolatban
2016. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
89%
Egyik lány sem csúnya a linkelt képeken... Vagy ha igen, akkor megyek elmondom a pasiknak akik szerint szép vagyok, hogy tévednek és elásom magam...
2016. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
61%

#3

Naná, hogy van. Egy pasi sokkal könnyebben talál nőt, mert neki elsőként a pina, a dugás lebeg a szemei előtt (bocs a megfogalmazásért, de nevezzük nevén).

Egy nő sokkal megfontoltabban választ, mert nem csak a farok lebeg a szemei előtt, hanem esetleg egy kapcsolat, amiben azért nem mindegy milyen a partner. Persze vannak nők, akik nem így gondolkodnak, de ők meg a pasik szemében qrvák :P

Mit gondolsz, a pasik miért rettegnek úgy az eljegyzéstől, mint a tűztől?

2016. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
70%

Nem ertem, mi csodalkozni valo van azon,hogy az atlagos lanyok mindig kapcsolatban vannak. Szerintem nalunk batrabban kezdemenyeznek a pasik, mert nem felnek annyira az elutasitastol (meg a kesobbi lehetosegektol a felrelepesre), mint egy fullos csajnal, akinel sokszoros a jelentkezok szama mindig. Sokaig nem voltam kibekulve a kulsommel, de most mar aldasnak erzem, hogy nem a felso kategoria 5%-aba tartozom, mert feltekenykedestol mentes kapcsolatra kb eselyem sem lenne + sosem tudhatnam, hogy az adott udvarlo ferfit csak a kulsom erdekli vagy esetleg alkalmasnak tart egy hisszutavu kapcsolatra. Mindennek megvannak az elonyei. :))


N

2016. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
93%

A 2. belinkelt csaj miért 4/10-es?

Nem akarok kötögetni senkibe, de ha normális fejet vágna és nem egy kacsacsőrű emlősét, hanem mosolyogna, nem ezt mondanád róla.


Egyébként rengeteg normális kinézetű lánynak nincs pasija, csak nem jönnek fel emiatt sírni gyk-ra.

2016. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
87%
Most vagy nekem van ízlés ficamom, vagy neked nagyok az elvárásaid, de amiket linkeltél, azok közül nekem mindegyik bejön, simán elképzelném bármelyiket barátnőnek.
2016. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
28%
Nem az összes, mert van, aki annyira válogatós, hogy senki sem néz ki elég jól számára, ezért egyedül marad. Őket leszámítva igen, illetve az összes normális lány is.
2016. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!