Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudhatom meg, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg, hogy a párom együtt van-e a volt (válófélben lévő) feleségével? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve együtt vagyunk a párommal. Van egy felesége, akivel állítólag már rég együtt sem laknak, és válófélben vannak. Van 2 gyerekük, akik közül a kisebbik állítólag nem a páromé. Én összesen 2-3-szor voltam a páromnál, mivelhogy a szülei mellett vett házat, és a kapcsolatunkat bizonyos okokból egyelőre nem vállalhatjuk fel. Ő minden nap szinte jön hozzám. (Soha nem alszik itt.)

Néha vannak olyan dolgok, amik gyanúsak, de kimagyarázza magát mindig. Megbízom benne, legalábbis próbálok, de felőröl a gondolat, hogy a párom lehet hogy nyílt házasságban él.

Tudom, hogy a legegyszerűbb módja az lenne hogy rákérdezzek a feleségnél, de ha véletlenül beigazolódik, amire gyanakszom, szépen csendben ki akarok lépni az életükből, és meghagyni a két gyereknek az apjukat (legalábbis az egyiknek tuti).

Szerintetek hogyan járjak a végére?

Van egy közös vállalkozásunk a párommal, amit vinnünk kell tovább, tehát ha úgy adódna, sem válhatnánk el haraggal.


2016. jún. 14. 05:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, fel kell tenni a kérdést, hogy valóban a te párodról van szó, vagy valaki máséról? Én nem nevezném a páromnak azt, aki még egy másik házasságban él, még csak nem is alszunk együtt, és a "kapcsolatot" sem vállalhatjuk fel. Ilyen szituációban bármi előfordulhat, akár a feleségével is együtt lehet. Amúgy meg biztos hogy válófélben vannak? Az is elképzelhető, hogy szó sincs válásról, és te csak a "titkos" szerető vagy...
2016. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon buta vagy kérdező.......

Szerintem nyilvánvaló, hogy csak egy szerető vagy. 1 év alatt eszébe se jutott elválni? mégis mi az oka, hogy nem vállalhatjátok fel a kapcsolatotokat? ja, mert hogy csak szerető vagy.... miért nem alszik soha nálad? ja, mert te csak a szeretője vagy és megy haza a családjához. Ha van egy kis eszed keresel magadnak más munkát és leépíted a párod..., ja bocs, a faszit akinek a szeretője vagy. Nem lennék a helyedben.

2016. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Bár azt megkérdőjelezném, hogy buta lennék. A helyzet nem olyan egyszerű. Nem miatta, hanem miattam nem vállalhatjuk fel a kapcsolatunkat. Minden este éjfél körül megy el tőlem, mit mondhat vajon otthon? Szerintetek tényleg létezik nyílt házasság?

Nem tudom mit lépjek, halálosan szerelmes vagyok... Emiatt nem látom a fától az erdőt.

2016. jún. 14. 10:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az elsőnek lesz igaza... nem a párja vagy hanem a szeretője. Sajnállak tényleg, mert voltam hasonlóban, bár velem legalább őszinték voltak.
2016. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szilvijoe válasza:
Beszéld meg az egyik ismerősöddel, hogy kövesse, miután elment tőled. Akkor talán kiderül, hova megy haza...
2016. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon úgy fest,hogy átver...
2016. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1;

Igen van nyílt házasság is ahol belefèr "csak szex" másokkal..

2; De!

Nekem is inkább úgy tűnik hogy szerető vagy ès mint írtad nagyon jól kitudja magyarázni magát nálad az embered, abból gondolom ugyan ezt teszi otthon is az asszonyánál. . Közös ismerős? Felesègnek van közös ismerős? Valaki csak megtudná mondani hogy váló fèl ben vannak e vagy nem..

Csak annyit azèrt mèg hozzà tennék vàlj fèl ben èlő emberek ritkán laknak egy házban!

2016. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

* válófèlben

*felesèggel van e közös ismerősötök

(Bocsi autókorrekt be van kapcsolva a telómon

😀😀)

2016. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, mikor lesz a tárgyalás és kísérd el, persze, ha mellébeszél, akkor nincs is folyamatban a per.

Ha nem az övé a második gyerek, akkor miért nem deríti ki , mondjuk apasági teszttel, vagy akár perindítással?

Miért nem akarod felvállalni őt, még te is férjnél vagy?

Ha ezekre a kérdésekre nincs tiszta válasz, akkor megkeresném a feleségét.

2016. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!