Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Feleség, gyerekek...

Mit tegyek? Feleség, gyerekek és én.

Figyelt kérdés

Van egy 12 évvel idősebb -mondjuk úgy- párom, akivel nagy a szerelem mindkettőnk részéről. Azonban van egy feleség és 3 gyerek az ő oldaláról. Nem vagyok már tipikus szeretői státuszban, de azért mégis. Nagyjából 1 éve együtt élünk, hétvégente jár haza elintézni az "otthoni" dolgokat, rendbe rakja a kertet, a házat a mindent. A bajom az, hogy nem tudom meddig lehet ezt a helyzetet fenntartani. mert végülis akárhonnan is nézzük én vagyok a harmadik fél. Mondta már korábban, hogy ő elválik akármi történik is velünk (együtt maradunk vagy sem), most pedig azt hajtja, hogy nem látja értelmét a válásnak, nem akarja, hogy neki törvény szabja meg, hogy mikor láthatja a gyerekeit és egyébként is úgy érzi, hogy a gyerekeinek az anyagi biztonságát veszélyezteti ezzel. Ha itt van a gyerekek hiányoznak neki, ha ott van, akkor meg én. A felesége elég bolond, ki is nézném belőle, hogy eltiltja a gyerekeket. Mi a csudát tegyek? Várjak ki míg elhatározza magát vagy hagyjam a fenébe az egészet? Amikor rossz passzban van azt mondja, hogy ő már úgyse lehet igazán boldog, így inkább otthon kerülgeti a feleségét, de nem akarja elrontani az én életem is, máskor meg együtt tervezgetjük a jövőt. Tanácsot kér, de semmi sem jó neki. Voltunk már ügyvédnél is, a félelmeivel kapcsolatos kérdéseket feltettük, de azóta sem történt semmi. Várjak? De mire? Tudom, hogy nehéz az ő helyzete is, de akkor hogyan lehet ezt megoldani? lehet egyáltalán?


köszi szépen a válaszokat



2013. szept. 22. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne veszitsd az idõdet egy határozatlan emberrel!
2013. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Ásd el magad...........
2013. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem a feleség a bolond, drágám, hanem Te. Szerintem tökmindegy, mit csinálsz, az értelmi szinted sajnos nem változik, pedig először azzal kellene valamit kezdened. Rég olvastam ennyire szánalmas, ostoba, retardált kérdést és kifejtést, ami nagy szó a gyakorin...
2013. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
K_rv_!
2013. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Voltatok ügyvédnél. Akkor gondolom elmondta, h a felesége nem tilhatná el a gyerekeit és h gyerektartás járna nekik válás után. Tehát a láthatás meg az anyagi biztonság csak rossz kifogás. Téged szépen hülyére vesznek!
2013. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
de. Tipikus (buta) szerető vagy.
2013. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 degesz ***** válasza:
93%

Ha igazán szeret, hagyja hogy te dönts el. Nem boldogító 3.-nak lenni, ezek szerint mégsem tud elszakadni. A vérségi kapcsolat erős, később sem lesz jobb.

Sok sikert kívánok neked egy új és tiszta kapcsolathoz!

2013. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"most pedig azt hajtja, hogy nem látja értelmét a válásnak,"


Becsapott, átvert, hogy szeretője légy.

Hagyd ott.

2013. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez kimaradt: természetesen a feleség is tud rólam.
2013. szept. 22. 20:25
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
MA fejezd be. Tisztítsd meg a szívedet egy új, értelmes kapcsolatra, olyannal, aki egyedülálló. Akivel egy család lesztetk, gyerekekkel.
2013. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!