Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a legjobb megoldas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb megoldas?

Figyelt kérdés

2,5 eve vagyok egyutt a baratommal. Az elso egy evben nagyon nagy volt a szerelem koztunk,a barati korbe is mindig minta parnak voltunk/vagyunk titualva. Mostanaba viszont erzem,hogy elhanyagol minden teren. Persze,dolgozunk mind ketten ugyanazon a helyen,de reggelrol pl mar egy puszit sem ad,sem este. Szexrol meg nem is beszelek mar. 2 honapja hozzam sem nyult,elotte se nagyon (kb fel eve). Mert mindig nekem kellett kezdemenyezni,es mondtam,hogy matol nem kezdemenyezek,mert mar rosszul esik,hogy mindig en kezdek,es vagy belemegy,vagy elutasit.


Na mindegy. Az a helyzet,hogy most megismerkedtem egy sraccal,akivel nagyon jokat tudok beszelgetni,es talalkozgatunk is altalaba munka utan(kozben,mert hogy o is itt dolgozik). De meg nem volt semmi koztunk. Viszont tudom,hogy lehetne csak pl tiszteletben tartja,hogy van baratom. De ha mondanam neki,akkor tuti hogy belemenne. Tole legalabb megkaphatnam azt,amit a baratomtol nem ilyen teren. De a baratomat meg nem akarom megbantani,mert egy kifejezetten kedves aranyos srac. Nem akarok neki fajdalmat okozni,de most pedig en szenvedek es o ezt nem latja!


Mit tegyek? Csaljam meg es maradjak vele,vagy szakitsak es legyek szingli? Ahh tenyleg nem tudom. :( 24/N



2016. jún. 16. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
csald meg.
2016. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"De a baratomat meg nem akarom megbantani,mert egy kifejezetten kedves aranyos srac. Nem akarok neki fajdalmat okozni,de most pedig en szenvedek es o ezt nem latja!"


sorry, de a leírtak alapján se nem kedves, se nem ari a párod, hanem egy önző, tapló, érzéketlen, passzív ember... ő okozhat neked fájdalmat, semmibe vehet, és ezáltal megalázhat? a srác mehet a levesbe, az új fiúhoz pedig sok sikert! a mostaninál csak jobbat érdemelsz, nehogy már neked legyen lelkifurdalásod!

2016. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen gerinced! Szakíts vele, aztán döngettetheted magad a másikkal.
2016. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
cseréld le a menő kockahasú tenyészbikára... Ez a természet törvénye...
2016. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom,a szakitas lenne a legkorrektebb,de valahogy meg sem tudom megtenni.
2016. jún. 16. 22:59
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
De a félreqrást meg tudnád tenni igaz? Nice.
2016. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Igen tudom,a szakitas lenne a legkorrektebb,de valahogy meg sem tudom megtenni."


3 okot mondj, hogy miért nem?

2016. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerinted miert irtam ki a kerdest,kedves utolso?


Eddig nem qrtam felre,pedig mar tobb,mint egy honapja talalkozgatok a masik emberrel,es meg egy csok sem volt koztunk. Szerintem,ha annyira nagy hutlen ribi lennek,mar reg megtehettem volna,nem is egyel...

2016. jún. 16. 23:03
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok okot mondani,talan felek attol,hogy egyedul maradok? Es azert,mert sajnalom ot!
2016. jún. 16. 23:04
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, te hány ember van egyedül a mai világban? Kapcsolatfüggő vagy, ez nem is kérdés. Szakembert javaslok.
2016. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!