Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki lehet-e orvosilag mutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet-e orvosilag mutatni ha megcsaltak, tehát lehetséges-e orvosilag kimutatni, ha az élettársam valaki más férfival lefeküdt, még annyit hogy elméletileg én vagyok neki az egyetlen férfi az életében szexuálisan!?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés onnan ered hogy hallottam, többen igazolják hogy az élettársam egy másik férfival megcsal, kérdezgettem, faggattam több héten keresztül, sokáig be vettem amit mond, de éreztem, és nagyon gyanúsnak találtam a viselkedését, egyszerűen éreztem hogy hülyének néz, de annyira szeretem hogy elhittem amit mond, sok álmatlan éjszaka után, és gyötrődés után elegem lett, és kérdeztem, mond el nyugodtan hogy ha lefeküdtél valakivel, hetekig mondtam neki hogy nem lesz semmi gond ha elmondja, csak ne hazudjon, és váltig állította hogy ő soha senkivel nem feküdt le csak velem, és hogy mióta elvettem a szüzességét azóta csak velem volt szexuálisan! Tehát besokaltam és elvittem hazugság vizsgálatra, nem tetszett neki, nem akarta, és csak azt hajtogatta hogy csak azt kérdezzem meg a vizsgálaton hogy lefeküdt-e valakivel, és hogy mióta velem van, illetve egész életében volt-e szexuális kapcsolata valakivel rajtam kívül, már ez is gyanús volt! Tehát megcsináltuk a vizsgálatot, és legnagyobb meg lepetésemre a vizsgálat azt mutatta ki, (illetve a poligráf) hogy őszinte volt abban hogy soha senkivel nem volt szexuális kapcsolta csak velem, így még jobban összezavarodtam, és a vizsgálat után benyögte hogy igazuk van azoknak akik mondták hogy megcsal engem, mert ő mindenkinek ezt mondta hogy megcsal, és igaz az hogy egy férfival tartotta a kapcsolatot, telefonon, és hogy járt be hozzá a munka helyére, és a férfi is járt be az élettársam munka helyére! Ja, és egy csók elcsattant! Most mi van, mért kellet ezt??? Azt mondta hogy rosszul bántam vele, és azt akarta hogy rossz legyen nekem! Tehát az lenne a kérdésem hogy orvosilag ki lehet-e mutatni, hogy az élettársam volt-e szexuálisan rajtam kívül mással!? Ezt már csak azért csináltatnám meg, hogy végleg kizárjam azt hogy valaki mással lefeküdt!

#orvos #megcsalás #hogy ha az élettársam
2012. dec. 7. 09:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Na hát én a hazugságvigyzálatos bejelentésednél csaptam volna rád az első ajtót és viszontlátás...

24/N

2012. dec. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ennyire hülye újabban mindenki?
2012. dec. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Ember, te beteg vagy, de nagyon!Kezeltesd magad!
2012. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi a franc ez, a CSI Helyszínelők Kisújszállás???

Jó hogy nem viszed el nőgyógyászhoz 2 naponta, hogy vegyen kenetet és nézze meg, van-e benne idegen sperma!! Esetleg lehetne egy kamerát a csaj derekára kötni és online nézhetnéd, hogy közeledik-e felé más pénisz!


Szerintem inkább azt a kérdést kéne feltenned, hogy minek vagy együtt valakivel, akiben nem tudsz megbízni!!!!

2012. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Fő a bizalom, nem?

Ha nem bízol benne, onnantól fogva nincs értelme a kapcsolatnak, akár megcsal, akár nem.

Amúgy meg hogy lehetne már orvosilag megmondani, hogy megcsal-e vagy sem? Ez nem olyan, hogy valakit megerőszakolnak, akkor annak jelei vannak. Még egy lánynál is elszakadhat a szűzhártya mástól is, nemcsak a szextől. A hazugságvizsgálót is azért már páran biztos átvágták, az sem 100 százalékos.

Ha nem tudsz benne megbízni, a folyamatos bizalmatlanság, féltékenység meg fogja ölni a kapcsolatotokat és azért te leszel a felelős és nem ő! Akár megcsal, akár nem. Egyébként nálam egy csók is megcsalásnak számít, úgyhogy részemről ennek a kapcsolatnak már vége szakadt volna, bár azért jobban belegondolva te voltál az, aki elérte, hogy az a csók elcsattanjon.

Vagy megtanulsz bízni vagy tök hülyeség, hogy folytassátok ezt a kapcsolatot!

2012. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Golan Trevize ***** válasza:
100%
CSak azt lehet orvosilag kimutatni, hogy neked sürgősen szakorvosi segítség kell, tehát orvosilag kimutatható, hogy pszichiáter kezelésére szorulsz. Orvosilag.
2012. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy agyilag beteg vagy az egy dolog ... de hogy ezt a párod még tűri is, na az már valami


azt sem értem, hogy ha a poligráf azt mutatta, hogy minden rendben, akkor utána minek mondott bármit is a párod


ja, és ha létezne bármi olyan vizsgálat (nem létezik) ami kimutathatná, hogy félredugott te csak akkor vennéd tudomásul, ha az lenne az eredménye, hogy bizony megcsalt


ja, és tudod a poligráf kimutatta, hogy nem dugott senkivel, de elfelejtetted megkérdezni, hogy és nem is szopott? ... látod, milyen pancser vagy

2012. dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát te nem vagy normális!

Szegény lány,bár ha mondjuk egy ilyen mániákus pasival van együtt......

2012. dec. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%
...Nyilván ki lehet valahogy. De hülye az a nő, aki ebbe belemegy. Inkább beszéld meg vele. Hagyd el, ha ennyire biztos vagy benne, hogy megcsal. Állítsd választási lehetőség elé, adj neki ultimátumot, annyi lehetőség van, nem kell mindjárt a legamerikásabbra gondolni.
2012. dec. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a pszichológushoz vidd. Ha hajlandó veled élni akkor valami baj van az ő fejében is.
2012. dec. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!