Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális ez a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a viselkedés megcsalás után?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit pár hete ismertem meg. Nagyon bejött, és szerintem neki sem voltam közömbös (legalábbis úgy viselkedett), de kiderült, hogy van barátnője, szóval hagytam, pedig ő tök furán viselkedett, utalásokat tett, kb. mintha szingli lenne...mondta is, hogy reméli, még találkozunk..

A héten találkoztunk másodjára, egy közös baráti társasággal lementünk Balcsira, este pedig iszogattunk (tudom, hogy nem kifogás..) Nem feküdtünk le, de azért történtek dolgok, amik kimerítik a megcsalás fogalmát. Nagyon rosszul érezte magát másnap, bunkózott egész délelőtt, aztán megbeszéltük, hogy nem jelentett semmit, és azután már úgy tűnt, hogy minden oké, normális volt, hülyéskedtünk, stb.

Tegnap hazajöttünk, azóta pedig megállás nélkül írogat, hívogat, meg tudomisén. Nem azt mondom, hogy nyomul, mert semmi konkrétat nem ír, de egyszerűen túl kedves, közvetlen, már kérdezte is, hogy összefutunk-e valamikor?...

Nem tudom, én magamtól tuti, hogy nem írtam volna neki, és ha a helyében lennénk, inkább messziről kerülném magamat...nagyon furán érzem magam.

Mit akarhat? Normális a viselkedése?

18L, ő 20


2016. jún. 24. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
"Nem feküdtünk le, de azért történtek dolgok, amik kimerítik a megcsalás fogalmát." Megnézte a bokádat? Biztos, hogy 18 és nem 12 vagy?
2016. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindig jól jön egy csávónak, ha két csajt dughat, ennyi az egész. ha benne vagy, írjál vissza neki, talán még elszeded a barátnőjétől is, ha igazán akarod.
2016. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Én meg a helyedben nem lennék a csicskája...

Nyilván jó lenne neki veled szórakozni ha nincs ott a barátnője, de lealacsonyodnál annyira,hogy a második legyél?

A másik meg, a barátnője iránti tiszteletből sem enyelegnék ilyen fiúval, beleképzelném magam a szegény csaj helyébe.

2016. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:
77%
A bunkózó szakaszban furdalt a lelkiismeret, aztán meg rájött, hogy két lyuk több, mit egy, és hátha...
2016. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!