Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Engedjek neki vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjek neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen udvarol egy nálam 20 évvel idősebb férfi. Én is vonzódom hozzá de mindketten kapcsolatban élünk. Ő a felettesem és nem akarom hogy kihasson a munkámra. Titokban beszélünk telefonon és azt mondta szerelmes belém pedig csak egyszer csókolóztunk és nem találkoztunk civilben

2016. júl. 1. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ne, eddig se kellett volna
2016. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
84%

Hagyd el a "párod" legyél a férfi szeretője.


26/F

2016. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem
2016. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Először is gratulálok, hogy van párod de egyáltalán ilyen az eszedbe jut és még smárolsz is vele, szóval bíztatod rendesen.

Párodat először hagyd el, utána szórakozz, de ha van benned még valamennyi gerincesség, akkor ne szúrd el más kapcsolatát is.

2016. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az ő kapcsolata sem működik már ahogy az enyém sem. Ezért találtunk egymásra sok dolgot meg tudunk beszélni viszont ott vannak az apró érintések egy egy elsuttogott szó ami teljesen le tud venni a lábamról hisz a párom soha nem mond nekem ilyesmit. Csak a fiatalságom vonzza és le akar fektetni vagy komolyan gondolja?
2016. júl. 1. 21:33
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt barátnőm is ilyen volt, aztán kiderült, elhagytam, és a pasiról is kiderült, hogy csak a szája nagy.

Kicsit megviselte a dolog a volt barátnőmet 4-5 hónap alatt öregedett 10 évet. Meg könyörgött, hogy hozzuk rendbe.


Én azóta már mással vagyok boldog, ő meg, a fene se tudja mi van vele. De nem is érdekel.

2016. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Mi azt nem tudhatjuk. Jó eséllyel nem fog elválni a feleségétől, érted. Ha érted ;)


Pároddal szemben mindenesetre nem egyenes viselkedés ez.


Továbbra is 26/F

2016. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem mukodik meg helyrelehet hozni, ha halott a kapcsolat tehat vege akkor mar lehet osszejarni..

Te hogy viselnel egy megcsalast? Probaltad rendbe hozni? Visszagondolni arra amikor osszejottetek es szerelmes lettel. Nem egyszerubb azt felelevenitenI? Inkabb egy idosebbel felrekefelsz , es neki is van parja.. csak h 40evesen mar nem csaja van. Hanem felesege!!! Mar engedtel neki. Ha nem megy szakits.es keress facer hapsit.

2016. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyszer már ő is próbált félrelépni de akkor idő előtt lebukott néha az jut eszembe hogy ez részemről csak egy bosszú.
2016. júl. 1. 22:43
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem szakitasz? Feltetted mar a kerdest magadban??
2016. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!