Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy engedjek el egy 8 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engedjek el egy 8 éves kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az érzelmi oldaláról beszélek. Tudom, hogy ennek már nincs értelme, mégsem tudom, hogy dolgozzam fel, ha véglegesen kimondjuk, hogy vége? Hatalmas lesz bennem az üresség? Vagy jobb lesz, csak még nem tapasztaltam meg? Tele vagyok kétségekkel!

2015. márc. 13. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elején biztos furcsa lesz az egyedüllét, de ha már a kapcsolatban is egyedül vagy az már nem oszt nem szoroz. Sokkal jobb lesz nélküle.
2015. márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom! Csak az elején az az időszak, ami nagyon rossz, azon, hogy lendüljek túl? Mi segíthet, vagy mi enyhítheti azt a hiányérzetet?
2015. márc. 13. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok,engem a volegenyem dobott ki.


Azt tudom mondani,hogy semmi nem segít. Ez az érzés borzalmas. Nem tudom,hogy leszek túl rajta.

2015. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen rossz lesz, de ha segíteni akarsz magadon, ne süppedj bele az önsajnálatba. Dolgozz sokat. Tanulj új dolgokat, ha teheted, iratkozz be valami tanfolyamra. Sportolj (futás, bicikli, úszás, aerobick, ami testhezálló neked). Találkozz barátokkal, akkor is, ha nincs kedved. Vállalj önkéntes munkát (állatmenhely, öregek otthona, stb.).

Lényeg, hogy el legyél fáradva mind testileg, mind szellemileg, el legyél foglalva, ne legyen sok üres órád az alváson kívül. Fáradtan jobban is alszol. Így kevesebbet tudsz agyalni, sajnálni magadat, kevesebbet fogsz szenvedni. Tegyél jót másokkal, állatokkal vagy emberekkel, ez mindenkinek jót tesz lélekben.

Ha sírnod kell, sírj nyugodtan, ne fojtsd el. Csak ne ez töltse ki a napjaidat. Ha van kedved, ha nincs, erőt kell venni magadon, és a fenti tevékenységek közül egyet vagy többet választani és csinálni.

Változtass a hajadon, az otthonodon, fesd új színre a falat, rendezd át a lakást...

Ezek mind-mind jót tesznek az újrakezdésnek. Aztán próbáld meglátni az előnyeit is a szakításnak. Szabad leszel, független. Senkinek nem kell elszámolni. Nem kell veszekedni, idegeskedni. Ennek is megvan a maga jó oldala.

(Tapasztalatból írtam ezeket, működik).

És még, ami nagy közhely, de attól még igaz: az idő minden fájdalmat tompít, ha te is segítesz neki!

2015. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Túl lesztek rajta. Persze, Ti is tudjátok, hogy az a bizonyos idő...

Csak hát piszok nehezen telik. Csak úgy lesz könnyebb, ha adtok időt saját magatoknak elgyászolni a múltat. Ne legyetek türelmetlenek, nem feltétlenül fog az sem segíteni, ha mindenbe belekaptok. Nem kell görcsösen pótcselekvést keresni, egyszerűen agyban helyére kell tenni ezt az életszakaszt. Tudatosítani, hogy igen, nehéz időszak lesz, lesznek párnába sírós esték, gombócok a torokban.

De erősek vagytok, nem rogytok meg! Soha, semmilyen körülmények között. A padlóról csak felfelé lehet állni! Erőt és bátorságot kívánok!

2015. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szeretném megköszönni, hogy segítettek. Hiszek abban, hogy ez mind segít, illetve próbálom észben tartani azt is, hogy ennél talán már nincsen lentebb! Nagyon kedvesek voltatok, mégegyszer köszönöm.
2015. márc. 13. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:
A tobbiek nagyon jol leirtak, en meg annyit fuznek hozza, hogy nekem nagyon sokat segitett, hogy kibeszeltem magambol a fajdalmat. Hetekig minden nap a baratnoimnek ecseteltem, boncolgattam aszakitasunk miertjeit, neten is ismeretlen embereknek ontottem ki a lelkemet. Nekem ez sokat segitett a feldolgozasban, utana mindig egy kicsit megkonnyebbultem. Persze emelett hetekig sirtam, volt hogy a szomszed atkukucsgalt az erkelyrol, h normalis vagyok e, annyira athallatszott a zokogasom. Mindig probaltam arra gondolni, h nem mukodott a kapcsolatunk, es tulajdonkeppen nem voltam elegedett benne, igy biztos voltam benne, h jo dontes volt a szakitas, ez is erot adott.
2015. márc. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!