Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan engedjek el reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjek el reménytelen kapcsolatokat FONTOS?

Figyelt kérdés

Eddig összesen 1 kapcsolatom volt, de nem sokáig tartott, mert én úgy döntöttem úgy hogy legyen vége, mert rengeteg mentális problémám volt, no meg fizikai... És magamat sem tudtam elfogadni.


Ez volt 1,5 éve, viszont azóta mindennap a volt páromra gondolok, de nem tudom hogy mi van vele, nem tartjuk a kapcsolatot, meg az ország másik felében lakik. Hogyan tudnám elfelejteni, elvágni tőle magamat végre?


Emlékszem, hogy mikor mikor még fiatalabb voltam kb minden évbe más lányba voltam szerelmes, és mindig olvasgattam pl az fb-jüket hogy miket írnak, már tudtam fejből az egészet... Aztán mikor más lány tetszett meg, utána az előző már egyáltalan nem érdekelt, szóba sem állnék vele...


Nos, a mostani helyzetemben is ez így lesz, hogy jönni fognak majd új lányok, és végre sikerül túltennem magamat a régin?


2015. ápr. 22. 14:14
 1/1 anonim válasza:

Tanulj, járj el haverokkal, keress egy új hobbyt. Kösd le magad, hogy ne a volt párodon járjon az eszed és ne olvasgasd a fb-ját sem.

Ha még mindig nem sikerül javaslom a pszichológusi segítséget, ha másfél év alatt nem sikerül elfelejteni a volt párodat. Ez nagyon sok idő. Ő segítene a mentális problémáidon is és azon is, hogy nem tudod magad elfogadni.

2015. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!