Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A háta mögött kiadja. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A háta mögött kiadja. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

ha egy férfi arról beszél egy nőnek, aki nem a párja, hanem csak jó barátok, hogy hiányzik az életéből a szerelem, az intimitás, a szex, a közös programok, DE közben meg a férfinak párja van évek óta, akkor azt mire vélnétek?


lehet látni az FB-n, hogy vannak közös képeik, programjaik, nyilván valamilyen testiség is van...


mit akarhat ezzel a férfi mondani, és mennyire számít durvának, hogy a háta mögött adja ki így ki a párját és a problémáikat?


ugyanakkor arra a felvetésre, hogy miért nem fordulnak szakemberhez (párterápia), vagy miért nem szakít a nővel, kitérő válaszokat ad a férfi... és érzékelteti finoman ezzel a lány barátjával, hogy bejön neki, nem közömbös... nem nyomul, de nagyon finoman érzékelteti.



2016. júl. 12. 01:50
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Ez elég egyértelmű helyzet legalábbis nekem. A srác nem túl boldog a barátnőjével, de úgy érzi jobb ez így mint egyedül lenni és amíg nincs más potenciális jelöltje, addig vele marad. Ebben az esetben ez a potenciális jelölt már megvan, csak az nem tiszta, hogy a jelölt is így gondolja-e és próbálja kideríteni. Alapvetően azt mondanám erre a helyzetre, hogy nem tiszta, de nem ítélkezem mert én is voltam már hasonló cipőben.

22/L

2016. júl. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
Te ki vagy a képletben? A havercsaj?
2016. júl. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy...vagy.

Vagy rossz a kapcsolatuk, és panaszkodik a havercsajnak, hogy megdughassa.

Vagy jó a kapcsolatuk, és azért hazudik, panaszkodik a havercsajnak , hogy megdughassa.

Melyik szerinted?

2016. júl. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebből az jön le, hogy elhagyni valószínűleg nem fogja a barátnőjét, de egy kis kalandozást elviselne a pasi. Az, hogy való rossz e a kapcsolata a barátnőjével pedig csak ők tudják, nem feltétlen fedi a valóságot amit mond.


N

2016. júl. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy az ilyen pasikat kerülni kell, méghozzá messziről. Igazi gerinctelen alak. Egyszerűen csak több vasat akar tartani a tűzbe, és szédít valakit, aki szerinte elég buta, hogy bevegye, és megfektesse.

Nekem soha nem kéne olyan ember, aki képtelen a párjával lekommunikálni a problémáit és egyenesen viselkedni.

2016. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha egy pasinak rossz a kapcsolata, akkor szakít.


Ő nem szakított, tehát jó neki a nőjével.


Célozgat rá, hogy hiányzik a szex?

Frászt, ez a munkaköri leírásod.

Egy kis izgalmas szex, kötöttség nélkül, és diszkréten, hogy a csaja ne tudja.


Ne tegyezgesd a hiúságod, ennyire kellesz neki.

Ha sikerül addig mesterkedned hogy szakítsanak, akkor téged fog csalni. Mivel az ilyen pasi sose lesz hűséges. Nem tudsz mindent megadni, mert neki mindig idegen punci kell. A tiéd is unni fogja, és tádámm: rólad fog panaszkodni, hogy már nem olyan a kapcsolat, mint régen, valami hiányzik.

2016. júl. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!