Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok? Kinek van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavaly összejöttem egy volt osztály-társammal Gáborral. Több, mint félévig voltunk együtt. Egy volt barátommal, akivel 10 éve, hogy jártunk, tartottam a kapcsolatot. Kiemelem, hogy csak baráti szinten. Viktornak hívják. Gábor nagyon féltékeny lett Viktorra, pedig semmi oka nem volt. Viktor és barátnője Dóra kb. akkor jöttek össze, mint én Gáborral. 2 hete rámírt a Dóra és elég gusztustalanul beszélt a párjáról és azt hangoztatta, hogy én jobban illek Viktorhoz. Letiltottam a csajt, mert féltem, hogy elveszi tőlem Gábort. Rá 1 hétre rámírt, hogy mekkora rib anc vagyok, meg viszket a pics ám. Mondtam neki, hogy ezzel a stílussal magát járatja le. Elmondta büszkén, hogy fog randizni Gáborral. Letiltottam az álprofilját is. Majd múlthét kedden rámírt megint egy álprofilról, hogy nem ő a hibás, hanem a Gábor. Normális hangon beszéltem vele. Aztán megint rámtámadt. Elkezdte, hogy tudja a számom. Pedig sehol nem adtam meg. Tegnapelőtt ráírtam a Viktorra, hogy Dóri honnan tudja a számom és mi jogon hívogat. Aztán Viktor bemásolta, hogy a Gábor miket írt Dórának. Elhívta a Gellérthegyre és azt írta neki, hogy én féltékeny vagyok rá. Pár hete, mikor Gábor hazakísért és láttam rajta, hogy van valami. Aznap írta nekem, hogy tetszik neki a Dóra és vele randizott volna, de miattam lemondta. Dóra meg leírta nekem, hogy ő borderline személyiség zavarban szenved. Én bipoláris vagyok. Dóra leírta, hogy neki semmi baja. Meg nem megy orvoshoz. Dóra Viktorról és rólam undorítóan beszélt. Leírta Gábornak, hogy életképtelen vagyok a Viktorral együtt. És, hogy ő a boltba is elkezd örjöngeni. Mármint Dóra. Gábor elkérte Dóri számát. Nekem Gábor azt mondta, hogy csak a Viktor miatt randizott volna vele, hogy kiderítse mi közöm Viktorhoz. Ismétlem én Viktorra csak barátként írtam rá. Semmi többért. Mit gondoltok Gábornak meg Dórinak lehet viszonya? Kinek van igaza? Mit gondoltok erről. Én nem adtam meg Viktornak se a számom és randit se kértem tőle. Gáborral 29-én szakítottunk. De ezek után, amit a hátam mögött műveltek a Dórával nem tudnék benne megbízni. Persze, mikor elolvastam a bemásolt beszélgetéseket én bocsánatot kértem Viktortól. Dórától is akartam de letiltott. Bocsi, ha kesze-kusza lett.


Köszi a normális válaszokat.



2016. máj. 2. 14:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kértem és bocsánat, ha kesze-kusza lett.
2016. máj. 2. 14:50
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt egyszer tuti megírják valami szappanoperában.

Szóval mi is a kérdés? Mert ebből én csak ezt nem tudtam meg.

Hogy volt-e viszonyuk lényegtelen hisz aki ennyit kever kavar nem érdemel meg semmilyen esélyt ha meg nem is tervezed hogy újra összejöttök akkor pláne lényegtelen. Dóra te magad írtad hogy nincs rendben így ő aztán szerintem igazán lényegtelen hogy mit gondol vagy csinál.

Miben kéne igazságot tenni?

Gábor minimum mániásan féltékeny és alkalmatlan egy kapcsolatra szóval jól tetted hogy szakítottál.

2016. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert mindegyik engem hibáztat.
2016. máj. 2. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Így már értem.

A te szemszögedből legalábbis amit írtál az alapján minimálisan a te sarad. De mivel Gábor épp sértett kisfiút játszik és valami oka volt hogy féltékeny legyen (hogy ez valós vagy képzelt lényegtelen) így az ő szemszögéből neki is igaza van bár még mindig ő is legalább annyira saras mint te. A csaj szemszöge nekem nagyon nem tiszta de ha úgy értelmezte kell neked a pasija (bár akkor is teljesen irreálisan viselkedik és nem is értem mit miért és hogyan stb csinált) akkor az ő szemszögéből is jogos főleg hogy a Gábor és ő bujtogathatják egymást vígan ellened. Viktor nem egészen értem hogy lett itt a sértett fél ám lényegében ő a legkevésbé bűnös hisz ha jól értettem ő is szinte kívülálló volt a történetben. Esetleg azért haragudhat mert ha jól értettem meggyanúsítottad hogy ő adta meg a Dórinak a számod.

Szóval a maga szemszögéből mindenkinek teljesen igaza van. A valóság mindig a szemszögek találkozásánál van mert mindenki úgy látja ő bűntelen.

Szerintem mindannyiotoknak benne van a keze de mindenképp Gábor az igazi hunyó. (Persze remek játszó pajtásra lelt a nőben. Bár a csajnak talán mentsége lehet hogy ha jól értem elmebeteg.)

Ezúttal én kérek bocsánatot ha kusza :) kicsit fáradt vagyok.

2016. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ebből az jön le, hogy Dóri kavar és Gábor meg jobban hisz neki, mint neked (ami alapból para).

Szerintem 4 ember elfér egy szobában, ahol meg lehet beszélni szemtől szemben a dolgokat. Így mindenki tudni fog mindent és ki lehet deríteni ha valaki nem mondott igazat, vagy esetleg megsértődhetett. A lényeg, hogy ne beolvasni akarjatok egymásnak, hanem kideríteni, hol csúsztak félre a dolgok.

Ha meg nem lehet megbeszélni, mert valaki erre se hajlandó, akkor azzal nem vesztett sokat az ember.

2016. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!