Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok erről? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mit tegyek? Szerintetek megcsalt?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt. Férjem külföldön dolgozik. Tegnap beleléptem a facebookjába és láttam valami üzenet engedélykérést. Írta a főnöke húga aki ott nyaral és egymás mellett laknak hogy finom volt a sütemény.

Ráirtam hogy ugye és kérdeztem hogyhogy bejelölt erre mondta viberen már beszélünk. Ugye nem gondolta volna hogy velem beszél. Viszont elmondtam hogy ki vagyok. Kérdezte hogy vagyok és hogy sokat hallott rólam.


Nekem rosszul esett hogy semmit sem tudok és viberen is beszélnek. Gépre telepítettem a vibert és belèptem a férjem telefonszámával ő meg adta a kódot és nyert ügyem volt. Az üzik jöttek de gyorsan törölte. Volt benne egy ilyen viszont

F; itt vagy?

N;Igen

F;nálad

N; mivan?

F; megyek pill


Este 22 15 kor akart ki menni hozzá.

Hívtam skypon tenni akarta nem sokára mondtam neki mint egy "idióta "hogy a Skype úgy marad. Viszont elsötétült és semmit se láttam.

Fogalmam sincs mit higgyek. Azt mondta azért akart át menni mikor mondtam neki hogy mindent láttam hogy bocsánatot kérjen amiért bele kavartuk és ezt viberen bunk*ság lett volna megírni


2016. jún. 13. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, de ha a férjeddel és a nővel is ilyen nehezen érthető módon kommunikálsz írásban, akkor nem csoda, ha félreértések vannak. Én kb. háromszor vesztettem el a fonalat, pedig nagyon próbáltam koncentrálni a sztoridra...
2016. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Fogalmam sincs mit akarsz velunk kozolni.
2016. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Lehet én vagxok a hulye de ebből csak annyi jött le hogy van a férjed te meg egy nő és a sütik...
2016. jún. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hát én ezt nemértem
2016. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Na jol van :D en is koncentraltam de semmi xD csak a komplikalas megy itt
2016. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj az a "vagy te meg a férjed meg a sütik" válasz az hatalmas volt :)))))
2016. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is kiderült, hogy a süti finom volt. Ez szerintem lényeges információ.
2016. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne higgyünk az írásnak mert a kérdező nem evett a sütiből csak olvasta hogy finom itt semmi se biztos csak az hogy volt süti
2016. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a süti a jelszó és a kérdező férje titkosügynök, aki fontos ipari titkok megszerzésén ügyködik.
2016. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A hugica pedig Salt ugynok. Mar vagom az egeszet. Nem csalt meg. Mind egy nagy moszkvai csalas reszesei vagyunk.
2016. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!