Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megbocsássak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsássak a páromnak hogy megcsalt 4 év után és 2 gyermekkel a hátunk mögött?

Figyelt kérdés

23 éves pasi vagyok van 21 éves párom akitől van két gyermekünk egy 2.5 éves és egy 1.5 éves.

Sokat veszekedtünk minden féle dolgokon nem igen volt felhőtlen a dolog ebben az évben idáig.

Ő elmondta hogy lefeküdt egy nála 14 évvel idősebb pasival 7-8 alkalommal és hogy megbánta de nem tudom mi az igazság de ha valaki megbán valamit akk nem beszélgetnének telefonon és nem gondolkodna már lassan 1 hónapja hogy mit csináljon megszakítsa vele a kapcsolatot vagy ne.

Én nem tudom mi tévő legyek szeretem meg ott a két kicsi is szerintetek túl lehet e tenni magamat ezeken megbocsássak neki vagy nem ?


2016. júl. 21. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem tudod, mi az igazság, akkor szakíts. Ha megbánta, és valóban veled akar maradni, akkor elmondaná, mi az igazság. Szerintem egyébként hülyék voltatok, hogy tizenévesen nekiálltatok gyereket csinálni. Nyilván élni akar még a párod, nagyon fiatal. Az ő korában más nők is pasiznak orrba-szájba. Egy anyukának viszont nem kéne. Ha ezt nem látja be, akkor állj tovább.
2016. júl. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
23 évesen 2 gyerek? Nem vesztegettétek az időtöket. De nem irigyellek, ha elváltok, akkor szép kis summát kell fizetned gyerektartásként. Szerintem mindenesetre most kezdj el pénzt gyűjteni egy titkos bankszámlára, vagy még egyszerűbb kp-ban jól elrejtve, oszt éltek ahogy tudtok a maradékból. Nem is értem higy hogy lehet valaki ekkora ribi, már bocsánat. :(
2016. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
jó nagy k.u.r.v.á.t választottál. en otthagynám és vinném magammal a kicsiket is
2016. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem ébredj fel!

A csaj éppen azon gondolkodik, hogy elváljon tőled, és költözzön a pasihoz, vagy maradjon veled? Lehet nem csak az ágyban tud többet nyújtani...

Ha két gyerek nem lenne, már ott lakna nála, de hát ugye még be kell mutatni a kicsiknek, és meglátja, hogy fogadja el a gyerekeit. Aztán dönt, és lelép.


Ez annyira tipikus a nőknél.

Sza.r a kapcsolat, de egyedül nem tud megélni. Így keres egy másik pasit, akivel jó a kapcsolat és el is tudja tartani, és ha az már elég biztos, akkor lép.


Ha jól számolom, 16 évesen esett teherbe, tehát az összes jövedelme a családi pótlék, meg a gyes....

Kell valaki, aki eltartja.


Egyébként szerintem ne bocsáss meg neki, hanem közöld vele, hogy költözhet nyugodtan, viheti a gyerekeket is, és van rá két hete. Az nem érdekel, hogy hová és miből fogja megoldani.

A másik, hogy nem viszi a két gyereket, de akkor szedi a cuccait, és két napja van költözni, különben mindenét elégeted: ruhák, cipők, egyebek. Majd vesz neki a kanja másikat...

De az egész biztos, hogy eltakarodik az életedből!


Aztán egyből kiderül, hogy ő csak dugni kellett az idősebb pasinak, de eszébe sincs a nyakába venni két gyereket, vagy egy ingyenélő kiscsajt.

Fogadjunk?


Aztán persze jönni fog a soha többé nem fordul elő, és nagyon megbánta.

2016. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Lefeküdt 7-8 alkalommal és megbánta. 7-8x, értitek, nem is egy alkalom volt, amire még azt mondhatném, h hibázott, de megbánta. Neeeem, dehogy, még utána dugtak 6-7x. Hát hihető, hogy megbánta.


Szerintem csak azt bánta meg, h annak az idősebb pasinak ő két gyerekkel végül mégse kellett, pedig ő abban reménykedett. Nem jött be, így maradni akar veled. Külön izgi, h nem szakítja meg a kapcsolatot a másikkal.


Kérdező, fiatalon nekiálltatok gyereket gyártani, látod, most már vagy lenyeled, h a csajod mással kefélteti magát, mert ő 17 évesen már terhes volt és még nem élte ki magát. És erre most jött rá. Ő még tetszeni akar, flörtölgetni, szexelni másokkal is, kipróbálni dolgokat, élni. A másik lehetőség, h válás, de akkor te fizetsz, mint a katonatiszt.


Mindig leharapják itt a fejem a tinik, ha elmondom, h ne csináljanak gyereket 17 évesen, mert egy tizenéves nem anyának való, nem az a dolga, nem abban az életszakaszban van. Egy 23 éves ffinek se jó sors az, h két gyerek után fizet gyerektartást, ami miatt ő márt se egykönnyen fog találni, mert kinek kéne olyan pasi, aki egy másik nő asztalára gombolja le minden hónapban a fizuját, így nem lehet vele komolyabb terveket szőni.


ez a két út van, gondolkodj el, melyiket választod, én válnék, mert nem egyszeri botlás volt, hanem a csajod szeretőt tart melletted.

2016. júl. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatalok vagytok még, de az, hogy idősebb pasival volt együtt azt mutatja, hogy az lelkileg neki többet ad, több foglalkozást, figyelmességet és nem csak sablonszexet.

Kérdező: ezen tudsz javítani egy kicsit, pl. keress fel egy párterapeutát akár egyedül is, tanítsa meg neked azt, hogy mit kell megadni egy nőnek, ami ingyenes, ami figyelmesség, lovagias, stb. Ugyanakkor a gyerekek mellett hamarosan mehetnétek nyaralni is pl. belföldre, olcsó szálláshelyek is vannak és mindkettőtöknek jót tesz, menjetek együtt kocogni, sétálni, beszélgetni, ha kell, akkor időszakos babyszittert is fizessetek meg, vagy ismerősökhöz adjátok őket pár órára.

Tehát szellemileg kell erősítsd férfiként ezt a kapcsolatot.

2016. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A veszekedések a hormonális változások miatt is lehetnek, illetve napi nehézségek miatt. Minden nap mondjatok egymásnak legalább 1 db pozitv tulajdonságot, ami tetszik a másikban.
2016. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%

A helyedben én megmondanám neki, hogy menjen amerre lát.

Méghozzá 7-8 alkalommal is, nem csak egyszeri "botlás"...ez igen.

Nekem mindegy lenne amúgy, hogy 1-szer vagy 8-szor, de tudod ki hinné el a 'megbántam' dolgot. Talán gondolkozni kellett volna az elején, és nem most kapálózni kétségbeesetten.

2016. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Wow, 23 évesen 4 éve vagy kapcsolatban és rittyentettetek két gyereket is? Hova-hova ez a sietség?

Elhiszem,hogy mindennapos a veszekedés, és vonzóbb volt az idősebb fszi, gondolom neki már van egzisztenciája és nem halomra szülte a gyereket tizenévesen, végzettség nélkül a nyomorba. A párod most minőségi cserét fog csinálni...Kell egy vastagabb pénztárcával bíró eltartó!

2016. júl. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ha egyszer megcsalt többször is megfog. Én úgy írom, hogy nekem a szüleim kölcsönösen csalták egymást a legelejétől (szégyellem is őket), de ugye a gyerekek miatt együtt maradtak, mai napig azt kívánom, hogy bár váltak volna el akkor és nem 18 év után... Pár év múlva csak rosszabbodni fog valószínűleg az egész, én azt tanácsolom, hogy ne maradjatok együtt. Remélem sikerül helyesen döntened! Sok sikert!
2016. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!