Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S Szerintetek meg kéne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Szerintetek meg kéne, hogy bocsássak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves vagyok másfél éve vagyok együtt a barátommal. Eddig minden rendben telt minden jó volt. De a napokban csomó hazugságára rájöttem amit még a kapcsolat elején ejtett el. Azt mondta nekem még amikor el kezdtunk járni, hogy van jogosítványa, van kémiából érettségije akkor van nyelvvizsgája is és hogy Californiában laknak a rokonai és járt náluk 3 éve.

Mivel a kapcsolatunk alatt voltam náluk 2x nem tudtam beszélgetni nagyon senkivel. A probléma hogy a minap véletlen az anyukájával össze találkoztam és véletlen meg tudtam h nincs jogsija,se nyelvizsga se kémia érettségi se semmi...

Megkérdeztem őt róla, hogy ezt miért tette,de csak annyit mondott h mert jobb színben akart feltűnni és utána h összejöttünk félt h elveszít ha elmondja.

Azóta nem érzem magam annyira jónak se mellette... és zavar h másfél éven keresztul átvertek. Szerintetek az elég buntetés lenne ha azt kérném tőle, hogy másfél év alatt potolja be ezeket? amiket hazudozott hogy van, az legyen is másfél év alatt.Vagy ti mit mondanátok?



#hazugság #HAZUDDIK #MEGBOCSÁSSAK #NEM BÍZOK BENNE
2016. ápr. 2. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem pótolnia kell ezeket, hanem a tudtára adni, hogy h..lyeséget csináld, elég büntetés lenne az, ha szakítanál vele.

Hazugsággal kezdeni egy kapcsolatot, csak, hogy jobb színben tűnjön fel? Jesszus, elég gyerekes és éretlen felfogása van.

Ha én ilyen átélnék, tuti kiábrándulnék a pasiból, mert nem volt őszinte.


Ha az őszinteség bukik, ott nem lehet mást tenni.


Egyébként ne mi döntsünk már helyetted, ha te meg tudsz bocsánati, oké, de ne ilyen gyerekes büntetést adj neki, hogy akkor most pótolja, mert ez nevetséges!

2016. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha azt mondod hogy ne ilyet akkor kérlek segíts hogy mit..
2016. ápr. 2. 16:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Írtam, én mivel kiábrándulnék belőle, inkább szakítanék. Egy kapcsolatban, ha már az elején nem tudja a másik őszintén adni saját magát, és csak azért hazudik össze-vissza mindent, hogy így felvágjon vele, hogy így könnyebb legyen csajozni, ez elég szánalmas szerintem.

Dobd, az ilyen nem érdemel társat, addig míg fel nem fogja, hogy egy kapcsolat az őszinteségen alapul.


Benned megingott a bizalom iránta? Mivel érzed, hogy nem annyira jó mellette, ezért nem kéne sokáig gondolkodnod a dolgokon. Fiatal vagy még. Aki meg hazugsággal akar nyitni, az nem érdemel hosszú ismertséget.


Egyébként nem tudom, hogy ezt hogy gondolhatta, talán bízott abban, hogy ez soha nem fog kiderülni?

2016. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lehet sőt igazad van válaszoló, hogy szakítni kéne.

De a probléma, hogy a sok rossz mellett találtam egy kis jót is. Megmentette apukám életét, és a cicám beteg volt és ő miatta lett kezelve mert ő szolt ő mondta hogy vigyem el, nélkule a cicám lehet halott lenne, és ha apán nem segít lehet ő se lenne, és ez a kettő nekem nagyon fontos. Ezért van az h nem tudom elhinni h ezt történt..

2016. ápr. 2. 16:34
 5/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, majd ha egy kicsit érettebb leszel, akkor már másképpen fogod látni a dolgokat.


De a te életed, azt csinálsz, amit akarsz, ha megbocsátasz neki, akkor megbocsátasz. Nem én döntöm ezt el. A tetteidért viszont vállald a felelősséget.


Csak nehogy az legyen, hogy eltelik egy-két hónap, aztán azért vagy kétségek között, mert nem tudtad magad túl tenni a hazugságain, még mindig benned van, és úgy érezd, hogy valami megszakadt akkor és már nem tudsz úgy rá nézni...stb.


A saját belátásod szerint dönts.

2016. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi, h leírtad a véleményed, remélem még valaki azért ír valamit.9
2016. ápr. 2. 16:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Qrva gyorsan szerezzen be sztem Californiai ismerost, mert te nagyon menni akarsz kulfoldbe, akarmelyik orszagban is legyen ez a California, ugye jol gondolom? :D


Amugy viccen kivul, kemia erettsegije legyen mar, mert ki gyartja a laborban a "cuccot"?

2016. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most tenyleg viccen kivul!!!

Nem erzem az ilyen kezdeti kis fullenteseket szakito oknak, most ezekert voltal vele mert ezek megvoltak neki elmeletileg vagy mi? Ha erzed h szeret meg normalis, attol meg egy ilyen felszedos dolgokat bocsass meg neki sztem. El tudom kepzelni h kicsit rosszul erzed magad, de inkabb csinald azt amit kitalaltal eloszor. :) Ha legkozelebb ilyen elofordul h vmiben kamuzik akkor majd veget vetsz a dolognak. De ahogy erzed, te eleted, merlegelj. :)

2016. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért az durva hogy másfél évig eltudta hitetni veled, hogy van jogsija.. Egyszer se kerültetek olyan szituációba, hogy jó lett volna, ha vezet?
2016. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, hogy van-e jogsija, vagy kémia érettségije, vagy rokonai KALIFORNIÁBAN.

A hazudozás miatt kivágnám, mint macskát sz*rni. hazudjon az anyjának.

2016. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!