Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 37 éves nőnek van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 37 éves nőnek van esélye 1 gyermekkel, hogy boldog legyen?

Figyelt kérdés
Azt tapsztaltam,h csak szex,meg pénz kell. Senkit sem érdekel az ember lelke.szíve. el vagyok keseredve.

2015. szept. 17. 21:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%

Hét Te, plusz azaz 1 gyermek ti így ketten lehettek boldogok.


De ha nem vagy egy rusnya banya, akkor lehetséges. Persze valószínűleg több szexkapcsolatba futsz majd bele.

De szerintem esetedben főleg ha már régen szexeltél ez sem lenne olyan rossz, ha te is kívánod a férfit.

2015. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
nincs! senkinek nem kell 1 gyerekes anya max valami extra luzert ha találsz
2015. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Igen, van!

Miért, mitől másabb egy 37 éves gyerekkel rendelkező nő más nőktől? Mert neked már van egy gyereked? És?? Keress olyan férfit, akinek úgyszintén van gyereke!

2015. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet.Gyerekes,elvált apáknál még több az esélyed.
2015. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Lehet.Ha valami megragad a nőben, akkor talán be is vállalnám a dolgot, csak az a szomorú igazság hogy bennem nincs semmi, ami megragadna egy nőt.
2015. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem annak, akit az ember érdekel benned és a nő egyaránt, az nem lesz olyan, amiket eddig tapasztaltál.

És el fogadja a gyereked is, ha téged akar.

Én nem akarok hiteltelen lenni, hogy ajánlom magam...

De rajtam kívül sokan vannak még bizonyára, akik a fentieknek megfelelnek.

2015. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Én is egy gyerekes anyukába vagyok szerelmes, ő 36 éves. Sajnos én nem kellek neki.
2015. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
91%
Még annyit, hogy ha igazán szeret az ember valakit, akkor a múltjával együtt fogadja el. Az utolsó voltam.
2015. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
te amúgy özvegy vagy?
2015. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
ha elkezdesz kondi terembe járni diétázni szolizni akkor van.
2015. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!