Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiket megcsalt a párjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket megcsalt a párjuk utána is megcsalja ugyanúgy az új párjukat? Hogy tudnak ezen túllépni és feldolgozni ezeket?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 20:50
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem értem pontosan kérdésed. Nem érdekel, h a volt csajom megcsalja-e az új pasiját is. Lesz_rom.


Egyszerűen magam elé nézek, h milyen emberekkel tudok összejönni...és levonom a tapasztalatokat.


26/F

2016. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem erdekel, h az ex ferjem csalja e az utanam jovo csajait de kb 98 szazalek, hogy igen. O nem az egyszer felrepek es megbanom alkat, hanem serial cheat. Errol nem tud leszokni a legjobb baratja felesegevel is lefekudt (baratsag megszakadt), a fonoke felesegevel is lefekudt( a pasi azota se tudja, ugyhogy haverok), egy koxos haverunk felesegevel van jelenleg (kozos haverral jo a haversag), illetve egy masik kozos baratunk felesegevel is lefekudt. Na most ebbol a statisztikabol kiindulva, nagyon meglepodnek ha megvaltozott volna, kimondottan felesegekre utazik, engem szerencsere nem erint a dolog, azota ujbol ferjhez mentem es a ferjem ennek a total ellentetje:-))))
2016. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Aki csal, az csalni is fog. Én is ilyen vagyok...
2016. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
99% hogy igen. Az en exem ket szek kozul esett a padlora. De ez elott is csalt kb mindenkit.
2016. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Én nem feltétlenül gondolom így...

Én is megcsaltam a páromat. Nem bántam meg, mert rájöttem meddig képes elfajulni egy kapcsolat. A jelenlegi páromat már sohasem csalnám meg. A másik félen is rengeteg múlik!!!(Ezért a mondatért várom a lepontozást:) )

2016. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem értem. Az ember megcsalja a párját, egyszer, kétszer, tízszer, na de minek kell ezt nagydobra verni. Akkor fel fog borulni a boldog párkapcsolat.
2016. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Technikailag végülis még az is lehet, hogy megcsaltam az exem (legalábbis, utólag visszatekintve ő így emlékszik rá, gondolom ezze vigasztalja magát, de egyébként nyitott kapcsolat volt, szóval...), nade a vőlegényemmel ezt már biztosan nem tudnám eljátszani- lévén, vele "csaltam meg" az exem. Ez részemről abszolút érzelmi alapokon működött, nyilván részt vett benne az exem is az érzelmi elhanyagolásával, semmibe vételével, de a végső döntést én hoztam meg, már hogy másfelé kacsingatok, és utólag látom, hogy sokkal jobb, egyszerűbb, könnyebb, boldogabb lett volna mindenki, ha már az első intő jeleknél, amikor éreztem, hogy valami nem oké, már akkor szakítok. Minthogy ezzel a tapasztalattal is bölcsebb lettem, hát ugyanezt már egészen biztosan nem játszanám el a vőlegényemmel, ha esetleg netalántán odáig fajulna a dolog.


Szóval szerintem az azért nem teljesen törvényszerű, hogy aki egyszer megcsalt az utána is tuti fog. Nyilván gyakori, de szerintem tuti sokan vannak, akik megijednek, hogy elveszíthetik addigi tökéletes kis életüket, és nekik minden bizonnyal az elég motiváció a hűségre.

2016. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!