Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan reagálnátok, hs egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, hs egy héttel az esküvő előtt tudnátok meg, hogy a párotok fennt van egy szexpartner kereső oldalon, illetve hogy szexkapcsolatban van valakivel?

Figyelt kérdés
Ti megbocsájtanátok? Lefujnátok az esküvőt vagy hozzámennétek ha már minden le van szervezve és utána elválnátok. (ha jol tudom az első két hétben ingyenes a válás). Csak mert nálunk az a hagyomány hogy a szülők állják a lakodalmat és beleölték a sok pénzt,időt stb. Meg már mindenkit meghívtunk sőt volt aki előre odaadta a nekünk szánt összeget (ráadásul nem is keveset) mondván hogy nem tud eljönni igy előre odaadja.. Szóval kicsit ciki lenne igy egy héttel előtte visszamondani és mondenhova elmenni rokonok,barátok,fotós,szakács mindenki hogy ja bocsi mégse lesz...kicsit gáz. De igy meg hozzámenni se szivesen megyek. Lehet tényleg ingyenes a válás az első két hétbe de akkot is macerás egy válási procedura. Vagy ezt csak én reagálom tul? Ti megbocsájtanátok? Mit tennetek?

2016. júl. 27. 12:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal lefujnam az egeszet!
2016. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen gondolkozol nem vagy normális.
2016. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen min gondolkodsz? Mindenkinek egyöntetű volt a véleménye, ez csak jelent valamit.

Vagy hozzámennél, akkor kiderül, hogy nem ingyenes a válás, akkor megrántod a vállad, hogy hát végülis az csak szex volt, akkor mellette maradsz és megalázva, tekintély és önbecsülés nélkül végigtengetsz egy szánalmas ki életet?

A jó isten megáldjon, most szállj ki belőle még!

2016. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
71%
Én a helyedben azon gondolkodnék el, hogy a fészkes fenébe nem tűnt fel eddig, hogy szexkapcsolatban volt valakivel... :D
2016. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
95%

"Szóval kicsit ciki lenne igy egy héttel előtte visszamondani és mondenhova elmenni rokonok,barátok,fotós,szakács mindenki hogy ja bocsi mégse lesz...kicsit gáz"


És az szerinted mennyire lenne gáz, ha eljátszanád a hű, de boldog menyasszony szerepét, a lagzi után meg az összes rokon, meghívott vendég, akitől nászajándékot kaptatok, megtudná, hogy mi az igazság, és hogy egy nagy színjátékhoz, átveréshez asszisztálhatott nem kevés anyagi áldozat árán.


Én ezt ultra gáznak érezném magamra nézve, meg azt is, ha annyi önbecsülésem lenne, hogy - tök mindegy, hogy hány napra - képes lennék hozzámennék valakihez, akiről tudom, hogy gerinctelen módon átvert, és szexkapcsolata van valakivel.


Ha ilyen helyzetben lennék, én azt érezném tisztességesnek, hogy ez eddig kapott pénzt szépen visszaadnám mindenkinek, ami meg az esküvő lefújása miatt keletkező anyagi veszteségeket illeti, a vőlegényedben talán lehetne legalább annyi tartás, hogy a te családodra jutó anyagi kárért kárpótol benneteket, ha mást nem, részletfizetéssel.

2016. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék hozzá, otthagynám, és mindenkinek elmondanám az okot is. Az nagyobb ciki, ha ezek után hozzámégy, mintha kidobod.


A szülőket fizessétek ki, a bulit mondjátok le, a nászajándékot adjátok vissza, úgysem lesz már rá szükség. Ennyi.

2016. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Majd meséld már el, hogy mi lett a vége!
2016. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
A családot összehívnám: anyut, aput, anyóst, apóst, exet és közölném, hogy Drágáim, ebből nem lesz lakodalom. És sírás, hiszti, szemrehányás, kiakadás nélkül elmondanám, hogy miről van szó, és bocsánat, de részemről ennyi volt.
2016. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal lefújnám, nem lennék képes vele lenni még egy hétig, aztán végigbulizni vidáman az esküvőt.

Az is jól hangzik, hogy az anyakönnyvezető kérdésére nemet mondok, és megindoklom, de én tuti nem bírnám ki addig.


Ebben a helyzetben számomra nem a többiek véleménye lenne a fontos, DE még ha az alapján döntenék, akkor is cikibbnek éreznék egy 1 hetes házasságot, mint egy lefújt esküvőt.

2016. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék hozzá.Inkább beszéljenek rólunk a rokonok,minthogy tönkretegyem az életem.
2016. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!