Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan reagálnátok, hs egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, hs egy héttel az esküvő előtt tudnátok meg, hogy a párotok fennt van egy szexpartner kereső oldalon, illetve hogy szexkapcsolatban van valakivel?

Figyelt kérdés
Ti megbocsájtanátok? Lefujnátok az esküvőt vagy hozzámennétek ha már minden le van szervezve és utána elválnátok. (ha jol tudom az első két hétben ingyenes a válás). Csak mert nálunk az a hagyomány hogy a szülők állják a lakodalmat és beleölték a sok pénzt,időt stb. Meg már mindenkit meghívtunk sőt volt aki előre odaadta a nekünk szánt összeget (ráadásul nem is keveset) mondván hogy nem tud eljönni igy előre odaadja.. Szóval kicsit ciki lenne igy egy héttel előtte visszamondani és mondenhova elmenni rokonok,barátok,fotós,szakács mindenki hogy ja bocsi mégse lesz...kicsit gáz. De igy meg hozzámenni se szivesen megyek. Lehet tényleg ingyenes a válás az első két hétbe de akkot is macerás egy válási procedura. Vagy ezt csak én reagálom tul? Ti megbocsájtanátok? Mit tennetek?

2016. júl. 27. 12:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy derült ki?mit reagált amikor lebukott a párod?úgy érzem téged az esküvő része foglalkoztat.lelkileg nem viselt meg hogy mit csinált?ne menj hozzá,keress valakit,aki megbecsül
2016. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
"Első két hétben ingyenes a válás" Nem, nem az.
2016. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván attól függ, hogy milyen lagzit szerveztek, de nekem már meg volt az esküvőm és előtte azért nem öltünk bele annyi pénzt. Talán 200 ezret, ha beleöltünk előtte foglalók formájában, pedig a végösszeg 1.5 milla volt. Mindent utólag kellett ugyanis fizetni (étterem kaja-pia, zenész, vőfély, fotó, videó) , vagy közvetlen előtte 1-2 nappal (ruha, torta), vagy aznap (fodrász, sminkes). A többi meg csak apróság tényleg.


Az ajándék pénzt meg vissza lehet adni.


Én a magam részéről krvára fel lennék háborodva vendégként, ha azért megyek oda, azért adok egy rakás pénzt, hogy utána meg elváljál, holott már előtte is tudtad. Az első gondolatom nem az lenne, hogy szegény, hanem hogy rohadjál meg. De szerintem anyádék és úgy lennének vele, ha ők fizetik, hogy a foglaló az lófäsz volt ahhoz, amit ki kellett még utána fizetniük, azért, hgoy te ünnepeltesd magad, aztán meg szóljál, hogy ja amúgy vissza az egész, mert már előtte tudtam, hogy milyen és nem akarok a felesége lenni.


(A válás meg sosincs ingyen, mekkora hülyeség ez és amúgy mi lenne benne a macera? Nincs gyerek, közös vagyon, semmi, akkor az első tárgyaláson már el is választanak és kész.)

2016. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Bence_ ***** válasza:
40%
Zárd le. Esküvőt halászd el.
2016. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
fura, h. a szövegedből inkább az jön le, h. az anyagiak miatt aggódsz... mintha az érzelmi része, tudniillik, h. téged megcsaltak, elárultak, megaláztak ezzel a szexpartnerrel, nem nyomna akkorát a latban, mint a pénz.
2016. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
25# nyilván azért, mert elméleti kérdés. Az is lehet, hogy mégcsak nem is nő kérdezte.
2016. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg de én feleségül vettem volna a feleségemet (tudom most már könnyen dumálok).


Amúgy az, hogy anyagilag Neked/Nektek, hogy jobb szerintem nem lehet szempont ilyen esetben. Mondhatod azt, hogy annyira szereted, hogy megpróbáljátok rendbe hozni és megtartjátok az esküvőt, viszont ha nem akkor az ajándékokat vissza kell küldeni.

2016. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
17%
Az meg amúgy a másik, hogy eléggé kíváncsi lennék rá, hogy akik itt véres szájjal hirdetik a hűség igéjét, azok közül hányan kacsintottak/léptek már félre. ;)
2016. júl. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
90%

#28:

Csaltam már, de engem sokkal többet csaltak és párszor volt, hogy velem csaltak. Pont azért hirdetem a "hűség igéjét", mert A-tól Z-ig végigjártam ennek minden bugyrát és rohadtul meggyűlöltem. Jó pár éve nem vagyok hajlandó ilyenben részt venni és csak őszintén élem az életem. El lehet ítélni engem is ezekért, de én is elítélek minden szemét, gusztustalan megcsalást, mert minden oldalról tisztában vagyok vele, hogy miről szól és mit okoz a résztvevőknek.

(#3-as vagyok, 41/F)

2016. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
28%

#29: Tehát Te sem vagy jobb, csak Te már megtapasztaltad, kiélted magad, de mindenki más rohadt szemét aki ilyet csinál és fel kell akasztani meg el kell tőle válni. Értem.


Amúgy hol írta a kérdező, hogy Ő a nő és a férfi csalt? Mert erre még csak utalást sem láttam a kérdésben, mégis ez az alapfelállás. Ezen is el lehetne gondolkodni.

2016. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!