Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfi szeretőhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szeretőhöz fordul, miért lepődik meg, ha a szeretője, aki nőből van, érzelmileg kötődni kezd hozzá, és többet akarna tőle a szeretői létnél?

Figyelt kérdés
Oké, értem én, aki nem akar ilyen helyzetet, az ne legyen szerető, nem is vagyok érintett, de olvasom a kérdéseket, a sztorikat. Aki mégis így megy bele egy kalandba, attól még ugyanúgy emberből van, és vannak érzései. Ha valaki megcsalja a párját, de nem akar kilépni a kapcsolatból, házasságból, számíthatna rá, hogy nem egy géppel teszi. Főleg, ha esetleg még hazudozik is, meg hitegeti a szeretőt.
2016. júl. 28. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Ez csak egy surmó reakció, egy igazi férfi soha nem játsza meg a meglepődést a szeretővel kapcsolatosan, hanem számít rá és kezelni tudja a helyzetet gálánsan, csakhát ehhez férfinek kell lenni, nem pedig bunkónak, ez a különbség.
2016. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Hát gondolom a szrető tud a feleségről/bnőről innentől egy szava nem lehet. Ha neki nem felel meg lépjen ki a kapcsolatból!
2016. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát, vagy tud róla, vagy nem, és az sem mindegy, mit mesélnek neki, ha tud is róla.

Volt egy osztálytársnőm, aki huszonévesen belekeveredett egy ilyen viszonyba, egyébként minden ujjára kaphatott volna pasit már tizenévesen is, valahogy mégis összegabalyodott egy ilyen férjjel, aki összevissza hazudott neki a feleségéről. Vége lett a viszonynak, de ez a volt osztálytársnőm utána nagyon bizalmatlan lett a férfiakkal és most 30 fölött is egyedülálló.


Mindegy, ez csak egy sztori, aminek ismerem ezt az oldalát egy érintett ismerősöm révén. Én a férfi oldalra lennék kiváncsi, hogy bennük mégis mi játszódik le, amikor gyakorlatilag "használnak" egy másik embert.

2016. júl. 28. 14:29
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Az elején tisztázták a játékszabályokat, amit a szerető elfogad.

Aztán meg mégse...

Senkit nem érdekel az érzelmi világa. Ha egyszer bevállalta, hogy ő második lesz titokban, ne követelőzzön, hogy több akar lenni.

Ezért nem kell belemenni ilyen megalázó helyzetbe.


Főleg úgy nem, hogy már kezdetben is arra játszik, hogy úgyis beleszeret a pasi, és mindent otthagy érte. Ha mégsem, akkor jön a fenyegetés, hogy kitálal.

Aztán csodálkozik, ha lapátra kerül.

2016. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tisztázták... És ha nem? Az a gond ezekkel, én legalábbis azt látom, hogy ezt jellemzően nem szokták úgy tisztázni, mint mondjuk egy lakás adásvételt. Aztán a szeretőt állítják be rossznak, miközben igazából a férfi az, aki nem őszinte senki felé.


Nemrég láttam egy filmet, állítólag megtörtént eset alapján készült. Ha egy mondatban akarnám összefoglalni, akkor a rövid lényege az volt, hogy a férfinak fájt az elköteleződés.

Volt egy házaspár, csinos, törődő feleség, született egy kisfiuk. A férj egyszer csak fogta és elhagyta a családját, piszok gyorsan felszedett egy másik nőt, beadta mindenkinek, hogy ő szerelmes. A feleség egy darabig még reménykedett, hogy észhez tér a férje, aztán elege lett, elindították a válást, egy rakás huzavona, mi legyen a gyerekkel. A feleség végül megtalálta a boldogságot más oldalán, miután elváltak, aztán mikor az új csaj bejelentette a pasasnak, hogy babát vár, a férfi lelkesedése egyáltalán nem volt őszinte, szóval itt véget ért ugyan a film, de gyanítom, hogy a valóságban ismét eljátszotta ugyanezt...

2016. júl. 28. 15:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok pasi az eletben nem tanulja meg h szingli novel hazasan nem kezdunk. Olyannal sem aki szar kapcsolatban el, sot azzal vegkepp nem.


Korai huszasok szinten kizarva.

2016. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az emberek nem úgy kerülnek az ellenkező nemmel kapcsolatba, hogy egy listát pipálgatnak, ki jöhet és nem.


Legtöbbször csak megtörténik, semmiféle racionalitás nincs a vágyban.

2016. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd...

1. Az elején a szerető tud róla, hogy a másik félnek van társa, és ő csak szerető

2. el kell döntenie, hogy mit akar, képes e elfogadni azt, hogy ő nem lesz a másik életének a párja hanem csak szerető marad

3. ha a szerető belehabarodik a másik félbe, és többet akar tőle és nehezen bírja elviselni, hogy azt a felet ő nem kaphatja meg amikor csak szeretné mert van társa az illetőnek akkor le kell ülni beszélgetni........

- és mondja el neki, hogy mit érez és általában a házas emberek 0,001% szokott elválni, még akkor is ha azt mondja h így szar úgy szar a kapcsolata, és csak panaszkodik

- Szóval maradni fog nagy valószínűséggel 2 választási lehetősége:

1. képes elfogadni azt, hogy nem lesz több sosem, és folytatja így a kapcsolatot

2. képtelen ezt elfogadni mert annyira beleszeretett a másikba akinek férje vagy felesége van, hogy nem bírja már nélküle és nem elég neki belőle annyi amennyi jut neki.és ha ez így van akkor akármennyire is nehéz ott kell hagyni!

2016. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Aki mégis így megy bele egy kalandba, attól még ugyanúgy emberből van, és vannak érzései." én ebből úgy vettem ki ,hogy a nő(szerető) tud a feleségről és mégis benne van a játékban. Természetesen ha a férj mindkét nő előtt titkolja a dolgot nem kell meglepődni azon, hogy a szerető is többet szeretne egy idő után. Azonban az ilyen "férfiak" inkább az olyan lányokat részesítik előnyben akik szintén csak szexet akarnak és mást nem mert abból később nincs ilyen probléma. Mindenképp elítélendő és oltári kiszúrás a másikkal!
2016. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tehát úgy gondoljátok, hogy egy férfi úgy gondolja, hogy a szeretője ne akarjon semmit szexen kívül? Akkor sem, ha ígérget esetleg fűt-fát?


Nem konkrét esetről írtam, itt több variációs lehetőség létezik. Én nem mennék bele úgy egy intim kapcsolatba valakivel, hogy tudom, hogy nem egyedülálló. Ettől függetlenül belecsöppenhetek ebbe a szerepbe, ha teszem azt, a partner hazudik, és én ezt nem veszem időben észre. Most magamból indulok ki, ha én olyan intim közelségbe kerülök valakivel, akkor már az érzelmi kötődés kialakult részemről, mert nálam ez anélkül nem működik. Ha így derül ki, hogy átvertek, az sokkal fájdalmasabb (és nyilván kiakadnék), mint az elejétől tudni, és akkor eldönthetem, hogy nekem kell-e ez vagy sem.


Egyébként próbálkoztak nálam már olyanok, akik nem voltak függetlenek, akik nyíltan fel is vállalták, ők normálisan kezelték, hogy velem ez nem fog működni. Azokat látom inkább kiakadni, besértődni férfiak részéről, akik nem játszanak nyílt kártyákkal, és beadnak valami mesét, vagy eleve letagadják a kapcsolatukat, illetve csak akkor vallanak színt, amikor lebuknak.

2016. júl. 28. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!