Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Várjak, cselekedjek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak, cselekedjek, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Szeptember elején szakítottunk a barátommal, nem volt hosszú kapcsolat, és én szakítottam vele, mert nem szerettem eléggé, illetve egyéb dolgok is közre játszottak. Azóta neki lett barátnője november közepén, örültem is neki hogy boldog mert nagyon megviselték a dolgok. Viszont kezdem úgy érezni rosszul döntöttem és hiányzik, nem tudom ő hogy érez, és azt sem hogy nekem van-e esélyem nála még. Nem arról van szó hogy neki lett barátnője nekem meg nem lett pasim, mert lett volna rá sok lehetőségem de nem akartam egy ideig. Mit tegyek?

2014. dec. 12. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtos!!! Feldulnad a kapcsolatat azert mert te ingadozol fel-le? Hagyd beken!
2014. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Saavedro ***** válasza:
+1
2014. dec. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Manó11 válasza:
szerintem is hagyd békén
2014. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdés: Várjak, cselekedjek, vagy felejtsem el?

Válasz: Várj,felejtsd el,cselekedj!

Válasz"B" verzió: Várj,cselekedj...,ha nem megy felejtsd!

2014. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mással jár akkor hagyd békén :)
2014. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam bele kontárkodni sohase a kapcsolatába. És azt sem akarom hogy miattam most szétmenjenek a "Cselekedjek" az csak az után lenne ha szakítanának, és akkor sem közvetlenül utánna.
2014. dec. 18. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!