Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem minden megcsalás ugyanolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem minden megcsalás ugyanolyan - miért olyan nehéz ezt megérteni?

Figyelt kérdés

Szögezzük le az elején, a megcsalásra nincsen mentség. De most őszintén, van különbség aközött, ha:


a) valaki szeretőt tart a felesége/férje mellett, sokszor lelkifurdalás nélkül

b) részegen félrelép egyszer, de borzasztóan megbánja


Most őszintén, a második még mindig megbocsáthatóbb, nem?


23/L


2016. aug. 3. 21:52
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
c) szerelmes lesz másba, miközben nem tud kilépni abból amiben van
2016. szept. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az első még undorítóbb, de attól még a második is megcsalás, és nekem azonnal lapát. Aki meg tudja magáról, hogy nem bírja a piát, az ne igyon.
2016. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
A pia oldja a hangulatot es az embert is batoritja,sztem aki reszegen felrelep az jozanul is megtette volna,de nem merte eddig.az ittas allapot miatt batrabb lett es megmerte tenni!!nincs mentseg egyikre sem,en os voltam reszeg letz volna többször is lehetösegem megis hatat tudok forditani.a pia nem mentseg semmire ha valaki szeret nem csak jozanul de barmilyen modon tudja h szeret .a többi csak duma!
2016. szept. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Megcsinalta a b.)t.


Utolag,evekkel kesobb vallotta be,siman tulleptem rajta,hisz megbanta es kulonben is,hol van az mar,most jo nekunk blablabla.


3ev mulva mar szeretot tartott.


Kifejezetten johiszemu es elfogado partner vagyok, de ezek utan azt mondom h aki kepes ra, az meg fogja tenni ujra.Mert belefer.Neki....

2016. szept. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Megbocsájthatóbbnak nem mondanám inkább csak más. Nekem ugyan úgy szakító indok szóval gyakorlatilag ugyan az a következménye
2016. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Én amikor megcsaltam valakit, akkor azért, mert nem érdekelt, tudtam nem az igazi, nem voltam szerelmes. Ha kicsit is szerettem és hosszabb távon gondolkodtam vele, soha az életbe nem saltam meg. Másrészt ez azrészegen félrelépek kifogás több olddalról bűzik, amit már többen kifejtettek, ezért nem is taglalnám tovább. Ezekbl kiindulva ha megsalna valaki és kiderülne,ott helyben vége lenne köztünk mindenek.
2016. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Bizalom. Minden boldog párkapcsolat alapja. Sőt, igazából mindenféle kapcsolaté is. Aki eljátssza a bizalmat, az eljátssza a kapcsolatot. Ennyi. Az embernek vannak elvei, a barlangból már rég kimásztunk.
2016. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim válasza:
100%
Számomra nem megbocsáthatóbb....aki ilyet tesz vagy így vagy úgy az 1 nagy NULLA.
2016. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 icu75 ***** válasza:
100%
Ha van egy kis adag sz.ar meg egy nagy adag fos ami egyformán büdös melyiket szagolnád szívesebben? Ez kb. a te kérdésed. Érted?
2016. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, én még sosem csaltam meg a páromat, pedig szoktam inni. Nem tudom részegség miatt miért lépnek félre az emberek, nekem még sosem sikerült.
2016. nov. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!