Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon a közös nyaralásunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a közös nyaralásunk ideje alatt mondjam el a feleségemnek, hogy szeretőm van, de le szeretném zárni?

Figyelt kérdés

Akkor van időnk egymásra, 2 hétig együtt leszünk Egyiptomba.

Ott mindent meg tudunk beszélni. 2 éves házassági évfordulónk lesz. El szeretném mondani új életet szeretnék kezdeni


2016. aug. 4. 21:45
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%
Mondd el neki az igazat aztán add el 10 tevéért, duplahaszon.
2016. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
80%

Ezt most azonnal mondd meg neki, ha eddig voltál olyan gerinctelen, hogy a szeretődet b..sztad, nem a feleségedet, akkor legyen képed ahhoz is, hogy most azonnal elmondod neki, hogy mi a szitu.


És még mindig van lehetősége azt mondani, hogy egy ilyen alakkal nem megy sehova és inkább a váláson gondolkodik.

2016. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ne mondd el. Jó az a második punci a talonban.
2016. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
2. ezt akarom elkerülni, ott 2 hétig össze leszünk zárva... nem tud elmenni, így talán meg tudjuk beszélni
2016. aug. 4. 21:49
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

most se fog tudni elmenni, nyilván megbeszélitek a dolgokat, éppen csak nem akar a nyaralásra elmenni veled, ez két külön dolog!!


te meg menekülsz és még mindig gyáva vagy!

2016. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

nem csak az a baj h egy érzéketlen idiota vagy ( "Vajon a közös nyaralásunk ideje alatt mondjam el a feleségemnek, hogy szeretőm van") hanem h meg nem is tudsz róla ( "Akkor van időnk egymásra, 2 hétig együtt leszünk Egyiptomba. Ott mindent meg tudunk beszélni.")


És akkor mi van h leszeretnéd zárni? Már más nővel voltál, ezen semmi nem változtat.

2016. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%

Szép nyaralási élmény lesz a párodnak:))))))) Direkt, nyaralásra akarsz vele kedveskedni?

Na és kivel szeretnéd lezárni??

Tudom, most én vagyok a szemét, de én úgy csendben le szoktam az ilyet zárni. Minek ilyesmit világgá kürtölni?

2016. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
#4 bármikor vehet egy repjegyet és hazajöhet, Egyiptom az nem börtön... remélem meg is teszi. Remélem viszi a fél vagyonodat.
2016. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
8. Nagyon szegények vagyunk, szerencsére tuti nem fog tudni venni repjegyet vissza előbb.
2016. aug. 4. 21:54
 10/40 A kérdező kommentje:
De így ott a nyaraláson bizonyíthatom hogy őt szeretem. Meg 5 hónapos terhes, így nem akarom elveszíteni :(
2016. aug. 4. 21:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!