Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon a közös nyaralásunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a közös nyaralásunk ideje alatt mondjam el a feleségemnek, hogy szeretőm van, de le szeretném zárni?

Figyelt kérdés

Akkor van időnk egymásra, 2 hétig együtt leszünk Egyiptomba.

Ott mindent meg tudunk beszélni. 2 éves házassági évfordulónk lesz. El szeretném mondani új életet szeretnék kezdeni


2016. aug. 4. 21:45
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora ötlet..inkább Karácsonykor mondd el..hatásosabb.
2016. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
91%
kamu kerdes
2016. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

És a hapik sírnak hogy minden nő r!banc :D Bezzeg ha normálisat találtok jól átveritek, mert az nem kell:'D

Király ajándék lesz neki ha megtudja hogy krvázol. Enkmkuty

2016. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt sajnálom, hogy az ilyen férfiaknak jutnak mindig a normális nők. Én meg már három éve nem voltam lány közelében.... Ásd magad kérdező.
2016. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor hajtson a véred! Minél távolabb szegény nőtől!
2016. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj ide, nő vagyok és azt mondom, a meg akarod tartani, ne mondd el neki. Zárd le csendben, vond le a konzekvenciákat és próbálj dolgozni a házasságodon. Ha elmondod neki, akkor is tönkre megy minden ha veled marad, ráadásul nemcsak a nyaralását teszed tönkre hanem a terhességét is, ami egy csodás élmény kéne legyen. Nem lehetsz ennyire egocentrikus. Szenvedj némán, zárd le némán és csendben fogadd meg hogy többet nem leszel gerinctelen féreg.

N39

2016. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszitek eszre hogy kamu? :D ja rohatd szegenyek de egyiptomi nyaralasra telik...
2016. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
72%
Bocsánat, utólag olvastam el a második oldalt. Hagy ott szegényt, sokkal jobb lesz neki mint egy ilyen patkánnyal, de ne a nyaraláson mondd el.
2016. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Igen a nyaralas idealis mert ahogy te is mondod nem tud elmenni. En nem mondanam el, de ha a szeretod ugyis elmondja neki akkor jobban jarsz ha te mondod el mert jobban veszi ki magat.


Nyilvan fajni fog neki, de ha telleg latja h megbantad akkor sztem megbocsajt de hosszu ido lesz az amig ujra fog tudni bizni benned.

2016. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
27. Én nem vagyok szegény ő szegény így nem tudna hazamenni
2016. aug. 5. 06:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!