Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókolt a legjobb barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt a legjobb barátom, de mindkettőnknek van vkie?

Figyelt kérdés
egy közös filmezés során megcsókolt. és utána eléggé beindult. de én megijjedtem és leállítottam. de van nekem és neki is párjag..én és a párom épp szakítás közelében vagyunk. és amióta megcsókolt folyton csak rá gondolok. de neki van barátnője. ès azt mondta engem nem szeret. az eset előtt minden nap beszéltünk. de azóta nem beszél velem és kerül is...szerintetek mit tehetek érte. vagy miért csinálta ezt?

2014. dec. 3. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy szeret téged.
2014. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak meg akart fektetni, de rajott, hogy nem vagy ra vevo es feladta.
2014. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen csak meg akart dugni, a férfiak ilyenek kivétel nélkül, sajnos :(
2014. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Kedves 3. válaszoló, nyilván teljesen igazad van, a cigányok meg mind bűnözők, a homoszexuálisok mind női ruhában járnak, a kínaiak mind a sárkánypiacon árulnak és az összes nő jól tud főzni, de egyik sem tud jól vezetni...

Nyilván igazad van.Gratulálok!

Mikor veszed át a Nobel-díjadat?

2014. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy szerelmes beléd,de mivel kiderült,hogy nem viszonzod az érzelmeit(most édes mindegy hogy szexuális vágyról,vagy szerelemről van szó),ezért kínos neki a helyzet,s ezért kerül.Ennyi.

Mit tehetnél?Malmozz szépen,majd eltelik egy kis,vagy sok idő,és újra fog veled beszélni.19F

2014. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!