Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb fiúbarátom megcsókol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiúbarátom megcsókolt. Most akkor szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Én nem akarok most kapcsolatot senkivel, de akkor, abban a pillanatban nem utasítottam vissza, de nem is beszéltünk többet a dologról.Ugyanúgy viselkedünk, mint eddig.
2015. febr. 14. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Haat nem azert, de akkor ezekutan mar nem a legjobb fiu baratod.

Raadul engedted is neki.


Ha egy baratsagban tobb tortenik, akar csak csok is, az mar sosem lesz ugyanolyan mint azelott, attol, hogy MOST MEG ugyanugy viselkedtek.


Itt mar az egyik fel tobbet erez, vonzodik hozzad, szoval ez mar nem baratsag.


De a te dontesed, hogy tobbet akarsz-e tole vagy sem.

2015. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
en 2x is megcsokoltam az egyik legjobb lanybaratom es o is visszacsokolt es neki pasija van igaz reszegek voltunk mind2x de aztan tobszor is elkacagtuk :D
2015. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi nem részegen smároltunk, ha nem reggel búcsúzásnál megölelt, és megcsókolt. Egyikünknek sincs most senkije.
2015. febr. 14. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jajj drágám... Fiú és lány között nincs barátság. Ennek férfi ként csak a fiú oldalt tudom bemutatni. A srácok szóba sem állnak olyan lányokkal akik nem jönnek be nekik. A legeslegjobb barát meg átlagban a potenciális célpont. Persze vannak kivételek, de ez pont nem az.


-Tony-

2015. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!